Frostpunk ücretsiz olarak mağazada yayınlandı

Frostpunk oyunu kısa süreliğine ücretsiz olarak oyuncuların karşısına çıkıyor. Oyunu oynamak için yapılması gereken birkaç şey var.

Pek çok oyun firması zaman zaman ücretsiz oyun kampanyaları ile oyuncuları kendine çekmeye çalışabiliyor. Bu durum oyuncular için oldukça faydalı olmakta, çünkü oyuncular bu kampanyalar sayesinde ücretsiz oyun oynayabiliyor, yeni bir deneyim yaşayabiliyor. Son zamanlarda artan ücretsiz oyunların arasına bir yenisi daha eklendi.

PlayStation Now’a eklenecek oyunlar açıklandı

Frostpunk ücretsiz oldu

Frostpunk kısa süreliğine bedava olarak karşımıza çıkıyor. Epic Games Store üzerinden alınan bu oyun Epic Games kullanıcıları tarafından oynanabiliyor. Oyun, adından da anlaşılacağı üzere soğuk bir bölgede geçiyor. O kadar ciddi bir soğuk var ki bu soğukta yapılması gereken sıcak bir yuva kurmak. Hayatta kalma tarzı oyun olan Frostpunk oyununda ana karakterin amacı yeni bir şehir kurmak ve insanları korumak.

Related Post

Oyunun özelliklerinden kısaca bahsetmek gerekirse hayatta kalma tarzında bir şehir yönetim oyunu olan Frostpunk’ta kullanıcı kendi kanunlarını oluşturabiliyor olacak. Toplumu şekillendiren oyuncular çeşitli seçenekleri değerlendirerek yeni teknolojiler geliştirebilecek. Donmuş topraklar keşfedilip bir sınırı bulunmayan oyun 8 farklı haritayla deneyimlenebiliyor olacak. Kısacası oynanış süresi oyuncunun aklındaki fikirlere ve görevlere bağlı.

49 TL değerindeki Türkçe dil desteğine sahip Frostpunk oyununun en düşük sistem gereksinimleri arasında Windows 7 işletim sistemi, 3.2 GHz çift çekirdek işlemci, 4 GB RAM, 8 GB depolama alanı, DirectX 11, NVIDIA GeForce GTX 660 veya Radeon R7 370 ekran kartı ve 2 GB VRAM olarak yer alıyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.