Galaxy S21 FE görselleri ortaya çıktı

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Galaxy S21 FE görselleri

Galaxy S21 FE görselleri sızdırıldı. Sızdırılan görseller kullanıcıların şimdiden yeni model için heyecanlanmasına yol açtı.

Galaxy S21 FE modeli bazı müşterilerin beklemiş olduğu bir telefon modeli olarak karşımıza çıkıyor. Müşterilerin özelliklerini ve görünümünü merak ettiği bu model için yeni bilgiler öğrenilmiş oldu. Öğrenilen bilgiler arasında yeni akıllı telefon modelinin ortaya çıkan posteri yer alıyor.

Galaxy S21 FE görselleri sızdırıldı

4 Ocak 2022 tarihinde tanıtılması ve 11 Ocak 2022 tarihinde satışa çıkması beklenen Samsung Galaxy S21 FE, 3 farklı poster ile karşımıza çıkıyor. Posterlerin ilkinde telefona ait görüntüler ve kablosuz kulaklık ile akıllı saat bulunuyor. Oyun ve video deneyimi ile ilgili görsellerin de bulunduğu ilk posterin yanı sıra diğer posterlerde telefona ait görseller ve bazı detaylar belirtilmiş durumda.

Galaxy S21 FE görselleri

Telefonun özelliklerini incelediğimizde modelin Snapdragon 888 ve Exynos 2100 işlemci seçeneklerine sahip olacağı görülüyor. Şunu belirtelim ki bu özellikler henüz doğrulanmadı. 4.500 mAh pil kapasitesine sahip olacağı belirtilen modelin 25 watt hızlı şarj desteği içereceği belirtilse de bazı kaynaklarda 15 watt hızlı şarj seçeneği olabileceği söyleniyor. 6,41 inç FHD+ ve 144 Hz ekrana sahip olacağı belirtilen akıllı telefon, AMOLED panel sunacak.

Samsung Galaxy S21 FE modelinin bir diğer özelliği bellek olmakta. 8 ve 12 GB olmak üzere iki farklı seçenek ile karşımıza çıkacak olan bu model, 128 ve 256 GB depolama alanı seçenekleriyle kullanıcıları karşılayacak. Telefonun kamerasının 64 MP olması beklenirken arka tarafında üç kamera bulunacağı belirtiliyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.