1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Games Week İstanbul’da İlk Yerli Oyuncu Koltuğu Üreticisi Olan Calitte ile Röportajımız

Games Week İstanbul’da İlk Yerli Oyuncu Koltuğu Üreticisi Olan Calitte ile Röportajımız

Games Week İstanbul’da İlk Yerli Oyuncu Koltuğu Üreticisi Olan Calitte ile Röportajımız
1

Cuma(03.11.2017) günü CNR’da gerçekleştirilen ilk oyun temalı etkinlik olan Games Week İstanbul fuarındaydık ve Türkiye’nin ilk yerli oyuncu koltuğu üreticisi olan Calitte’nin Genel Müdürü Nafiz Yaşayacak ile yaklaşık 5 dakikalık bir sohbet gerçekleştirdik. Gerçekleştirdiğimiz bu sahbet YouTube saymızdan  izleyebileceğiniz gibi burada sizlerlede paylaşmak istedik.

Yaşayacak oyuncu koltukları hakkında iginç açıklamalarda bulundu ve kendi geliştirdikleri özgün oyuncu koltuklarının diğer oyuncu koltuklarından kendini ayıran özellikleri hakkında konuştu. Ürettikleri koltuğun Türkiye’de ve Dünya’da eşsiz bir tasarıma sahip olduğunu belirten Nafiz Yaşayacak, Gamesweek İstanbul boyunca standlarını ziyaret edecek olan oyun severlere de müjde verdi.

 

İşte röportaj videomuz;

 

Bir önceki makalemiz olan Geçtiğimiz Haftanın En Çok Satan Oyunları Belli Oldu başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Bilim, teknoloji konularıyla ilgilenen ve video oyunlarını seven bir kişi olan Faris, yaklaşık 3 yıldır bu konularla ilgili makale ve haberler yazıyor. 24 yaşında olan Faris ayrıca İngilizce çevirmenlik bölümünde okuyor.

Yorum Yap