GeForce Now fiyatı indirime girdi

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

GeForce Now fiyatı

NVIDIA GeForce Now fiyatı oyuncuların tepkisinden sonra düşürüldü. Yapılan bu fiyat değişikliği pek çok oyuncuyu mutlu eden bir gelişme oldu.

NVIDIA GeForce Now, 2020 yılının başından beri hem ülkemizde hem de dünyanın pek çok yerinde resmî olarak hizmete girmişti. Ücretsiz sürümünün yanı sıra ücretli sürümünün de yer aldığı bu hizmette kullanıcılar istedikleri oyunları en iyi şekilde oynayabiliyor. NVIDIA sunucuları geçtiğimiz günlerde ülkemize gelmişti.

Way to Go! ücretsiz oldu

GeForce Now fiyatı ne kadar oldu?

NVIDIA GeForce Now sunucuları ülkemize gelmiş olsa da yaşanan bazı sorunlar kullanıcıların tepkisini çekmişti. Bu sorunlardan en önemlisi fiyat politikası olmakta. Yabancı ülkede daha ucuza satılan hizmetin Türkiye’de yüksek fiyata satılması oyuncuların bir numaralı gündemi olmuştu.

Turkcell’in desteğiyle ülkemize getirilen bu hizmet oyunculara daha düşük gecikme imkanı sağlıyordu. Basic paket ücretsiz iken premium 74,90 TL, lansmana özel 3 aylık premium fiyatı ise 149,70 TL olarak açıklanmıştı. Bu fiyatlar oyuncular tarafından tepki çekince NVIDIA’dan resmî bir açıklama geldi.

GeForce Now fiyatı

NVIDIA, yaptığı açıklamada eski oyuncuları düşünerek Founders üyeliği olan kullanıcıların daha uygun fiyata bu hizmete erişebileceğini açıkladı. NVIDIA GeForce Now Türkiye oyuncularına gelen mesajda Founders üyeliğine sahip olan oyuncuların 1 yıl boyunca aylık 49,90 TL fiyat ile premium hizmetten yararlanabileceği açıklandı.

Bu hizmetten yararlanmak isteyen kullanıcıların 19 Mart 2021 ve 30 Nisan 2021 tarihleri arasında NVIDIA üyeliğini iptal etmesi gerekiyor. Sonrasında GAME+ özel bir promosyon kodu yollayacak. Bu kodu 31 Mayıs 2021 tarihinden önce hesap açarak girmek gerekiyor. Bu işlem sonrasında uygun fiyattan faydalanmak mümkün.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.