Geleceğe Dönüş 4’ün Çıkması İsteniyor

Geleceğe Dönüş filminde doktoru canlandıran Christopher Lloyd, Geleceğe Dönüş 4’ün çıkmasını istiyor.


Şu anda 80 yaşına ulaşan, Geleceğe Dönüş filminde doktor Emmet Brown’u canlandıran Christopher Lloyd, Geleceğe Dönüş 4 filminin iklim değişikliğine vurgu yaparak çıkmasını istiyor. Ayrıca 4. filminde ilk 3 filmin de ruhunu yaşatması gerektiğini belirten Christopher Lloyd, bu işin zor olacağını da belirtiyor. Eski serilere göre kaliteyi korumanın gerektiğini belirten oyuncu, 4. filmin çıkacağı haberini alırsa mutlu olacağından da bahsediyor.

Neden Geleceğe Dönüş 4 Çıkmıyor?

Yönetmen ve senarist Robert Zemeckis ile yapımcı ve senarist Bob Gale, yaşadıkları zaman boyunca seriyi bozmamak için 4. filmin çıkmayacağını belirterek konuyu kapatıyorlar. Fakat şu anda bazı oyuncular ve hayranları bu filmin çıkmasını istese de bazıları da 4. filmin eski seriyi bozabileceğinden şüpheliler.

Geleceğe Dönüş Filmi Hakkında

Geleceğe Dönüş’ün 3 filmi, 1985-1990 yılları arasında yayınlanmıştır. Zamanda yolculuk ve bilim kurgu içeren filmde ilginç olaylar yaşanmaktadır. Filmde 1885, 1955, 1985 ve 2015 yılları konu alınmaktadır. Eğer izlemediyseniz büyük bir filmi kaçırmışsınız demektir, daha fazla spoiler vermeden konuyu burada bitiriyorum. 🙂

Bir önceki makalemiz olan S-500 Hava Savunma Sisteminin Özellikleri başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

" Mucosoft : ."

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.