1. Ana Sayfa
  2. Mobil Uygulamalar
  3. Getir ücretsiz sipariş imkanı sunuyor

Getir ücretsiz sipariş imkanı sunuyor

Getir ücretsiz sipariş

Ülkemizin yerli kuruluşlarından birisi olarak yer alıyor. Son zamanlarda sıkça gündeme gelen firma hakkında bir yatırım ortaya çıktı. Getir ücretsiz sipariş kampanyasının yanı sıra daha büyük bir hazırlık içerisinde olabilir.

Ülkemizde pek çok büyük firma bulunuyor. Koronavirüs salgını ile birlikte insanların evden çıkmayışı bazı firmaların yeni hizmetleri devreye almasına sebep oldu. Bunlardan birisi de Getir olarak yer alıyor. Getir market, yemek ve su siparişi verme imkanı sunan bir uygulama. İnsanlar bu uygulama sayesinde uygun ücretlerle sipariş verebiliyor, bu hizmeti deneyebiliyor.

Google Earth mobil güncellemesi geliyor

Getir ücretsiz sipariş kampanyası yapıyor

Getir, uygulamaya telefondan kayıt olanlara 20 TL’lik ücretsiz sipariş hakkı tanıyor. Kullanıcılar 20 TL’yi geçmeyecek şekilde bir sipariş verip kart bilgilerini ekledikten sonra 20 TL’lik ücretsiz kupon alıyor. Bu kuponu kullanmak için herhangi bir ek ücret ödemek gerekmiyor. Bu kampanya tamamen ücretsiz olarak sağlanıyor. Yalnızca ilk siparişlerde geçerli olduğunu tekrardan belirtelim.

Getir ücretsiz sipariş

Getir’den yeni bir yatırım

2015 yılında kurulan ve salgından sonra daha çok tanınmaya başlanan, reklamlarda da sıklıkla karşılaşılan Getir, şimdi de 300 milyon dolarlık yatırımı ile konuşuluyor. Firmanın yaptığı bu yatırım şu anda bir bilgi olarak yer alsa da ne için böyle bir yatırım yaptığı konusunda henüz bir açıklama yapılmadı. Firmanın yakın zaman içerisinde bu yatırım hakkında bir duyuru paylaşması bekleniyor.

Getir, daha öncesinde Londra’da hizmet vermeye başlamıştı. Londra’da işe siparişe almaya başlayan firma, Londra’nın yanı sıra Berlin, Paris ve Amsterdam gibi dünyanın diğer şehirlerine de yayılmayı planladığını açıklamıştı.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Bir önceki yazımız olan Google Earth mobil güncellemesi geliyor başlıklı makalemizde Google Earth ve mobil güncellemesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap