1. Ana Sayfa
  2. Oyun

God of War 4 Fiyatına Zam Geldi

God of War 4 Fiyatına Zam Geldi
0

Günlerdir oyun dünyasını kasıp kavuran ve Sony’nin geliştirdiği God of War 4 fiyatında zama gidildi. Oyunun beklenenden daha çok ilgi çekmesi üzerine geliştirici Sony fiyat arttırımına gitti.

Son günlerde en çok satın alınan ve oyun yayıncıları tarafından en çok oynanıp izlenen God of War 4 için oyuncuları üzecek bir haber geldi. Sony büyüyen God of War potansiyelini görünce kârının arttırmak için fiyatlara zam getirdi. God of War şu anda internette sipariş edildiğinde en az ₺269 gibi bir fiyat görülüyor.

God of War 4
God of War’ın ana karakteri Kratos

God of War’ın hikayesi

Ana karakter Kratos ve oğlu Artheus çok sevdikleri, Kratos’un eşi ve Artheus’un annesi ölünce hikaye başlıyor. Anne vasiyeti gereği öldükten sonra yakılmayı ve küllerinin oradaki en yüksek nokta olan dağa götürülmesini istiyor. Yine anne ölümünün öncesinde kendisiyle birlikte yakılmasını istediği ağaçları işaretlemiş. Oyun da Kratos’un işaretli ağaçları kesmesiyle başlıyor.

Hikayenin ilgi çekmesinin yanında oyunda bulunan grafik gerçeklikler oyuncuları kendine hayran bırakıyor. Öylesine etkili grafik bulunuyor ki oyunun oynayanlar oyuna ara verip oyundaki manzarayı seyrediyor.

God of War şu anda sadece PlayStation 4 üzerinde oynanabiliyor. Oyunun bilgisayar sürümünün gelmesi ise imkansız. Bu nedenle oyunu oynamak için birçok kişi PlayStation 4 almaya satın aldı.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap