1. Ana Sayfa
  2. PC Oyunları

Godfall Challenger Edition ücretsiz oldu

Godfall Challenger Edition ücretsiz oldu
0

Godfall Challenger Edition ücretsiz hale geldi. Oyuncular kısa süreliğine bu fırsattan yararlanarak oyunu bedava olarak oynayabilir.

Pek çok dijital mağaza zaman zaman bedava oyun kampanyaları düzenleyerek bütçe dostu fırsatlar sağlıyor. Bu fırsatlardan birisi de Epic Games’in her hafta sunmuş olduğu bir veya birden fazla bedava oyun kampanyası. Geçtiğimiz dönemlerde GTA V ve Cities: Skylines gibi birçok popüler oyunu oyuncular ile buluşturan Epic Games, bu hafta yeni bir oyun ile daha karşımıza çıkıyor.

İBB oyun geliştirme merkezi kuruyor

Godfall Challenger Edition ücretsiz olarak alınabiliyor

Godfall Challenger Edition kısa süreliğine bedava olarak oyuncular tarafından alınabiliyor. Bu kampanyayı kaçırmamak için yapılması gereken şey Epic Games hesabına girip mağazadan oyuna sahip olmak. Eşli ve tek oyunculu bir şekilde oynanabilen Godfall Challenger Edition, aksiyon ve macera tarzı bir oyun olarak pazarda yerini alıyor. Counterplay Games tarafından geliştirilmiş olan bu oyunun yayıncısı Gearbox Publishing olarak karşımıza çıkıyor. Destansı grafiklere sahip olan bu oyun, oyuncuyu adeta farklı bir evrene götürüyor. Gelişmiş savaş mekaniğine sahip olan Godfall Challenger Edition, pek çok özellik ile oyunculara sunuluyor.

Godfall Challenger Edition ücretsiz

Pek çok genişleme paketi bulunan oyunun temel hali 69 TL olarak yer alıyor. Oyunun en düşük sistem gereksinimleri arasında Windows 10 işletim sistemi, Intel Core i5-6600 veya AMD Ryzen 5 1600 işlemci, 12 GB RAM, 50 GB depolama alanı, NVIDIA GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon RX 580 ekran kartı, 6 GB VRAM ve DirectX 11 yer alıyor. Önerilen sistem gereksinimlerinde ise Intel Core i7-8700 veya AMD Ryzen 5 3600 işlemci, 16 GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti veya AMD Radeon RX 5700 XT ekran kartı, 11 GB VRAM ve DirectX 12 bulunuyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Yorum Yap