Gods Will Fall ücretsiz hale geldi

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Gods Will Fall ücretsiz

Gods Will Fall ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor. Ücretsiz olan oyun hakkında kullanıcıların bilmesi gerektiği pek çok şey var.

Pek çok dijital oyun mağazası zaman zaman ücretsiz oyun kampanyaları ile beraber oyuncuların ilgisini çekmeye çalışabiliyor. Bu firmalardan birisi olan Epic Games Store yapmış olduğu ücretsiz oyun kampanyasıyla beraber kullanıcılara 110 TL değerinde bir oyun dağıtıyor. Haberimizde oyun hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Samsung metaverse ile NFT kazanmayı duyurdu

Gods Will Fall ücretsiz oldu

Kısa süreliğine bedava olarak yayınlanan Gods Will Fall oyunu, bazı kullanıcıların hoşuna gidebilecek düzeyde bir oyun olarak bizleri karşılıyor. Aksiyon ve macera tarzında bir oyun olan Gods Will Fall, ilginç bir hikayeye sahip. Oyunda yüce karakterler yer alıyor. Bu karakterler insanlık üzerinde acı verici hakimiyete sahip. Kendilerine itaat etmeyenleri cezalandıran bu varlıklar için insanlık savaş veriyor. İnsanlığın son umudu olan ana karakter, bu konuda büyük bir savaş içerisine girmiş durumda. Bu savaşta kazanan kim olacak? Bunun cevabı oyuncuya bağlı.

Aksiyon dolu ve fantastik bir oyun olan Gods Will Fall için en düşük sistem gereksinimleri Windows 10 64 bit işletim sistemi, Intel Core i5 işlemci, 8 GB RAM, 7 GB depolama alanı, NVIDIA GeForce GTX 460 ve DirectX 11 olarak yer alırken önerilen sistem gereksinimleri NVIDIA GeForce GTX 460 veya AMD Radeon HD 7950 ekran kartı olarak bizlerin karşısına çıkıyor. Diğer özellikler aynı şekilde belirtiliyor. Oyunu oynamak için Epic Games hesabına ve Epic Games Launcher uygulamasına ihtiyaç bulunuyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.