Google, bir hizmetini ücretsiz yapıyor

Google Play Filmler, Google’ın ücretli olarak sinema filmlerinin alınabildiği bir platform. Bu platformda çeşitli filmleri izleyebilir, isterseniz tamamen satın alabilirsiniz. XDA geliştiricileri tarafından keşfedilen bir kod satırında Google Play Filmler ile ilgili kullanıcıları memnun edecek bir özellik bulundu.

Google Play Filmler Ücretsiz Oluyor

XDA geliştiricileri, Google Play Filmler uygulamasının güncel sürümünün kodlarını inceledi ve gelecekte Google’ın sinema filmlerini ücretsiz yayınlama için bir hazırlık içinde olduğunu belirtti. XDA geliştiricileri tarafından yapılan bir diğer açıklama ise Google Play Filmler, reklam karşılığında ücretsiz bir şekilde izlenebilecek.

İlginizi Çekebilir

Google Play Filmler önümüzdeki günlerde ücretsiz olacak mı? Google ile ilgili bu konuda bir haber alacak mıyız? Bunu bilmiyoruz fakat geliştiriciler yaptığı araştırmalar sonucunda şimdiden bize bunun sinyalini veriyor.

XDA Nedir?

XDA, 20 Aralık 2002 tarihinden bu yana faaliyette olan bir geliştirici topluluğudur. Şu anda 6.6 milyonun üzerinde üyesi bulunan XDA geliştiricileri topluluğu, mobil yazılım geliştirme üzerinde yoğunlaşmıştır. Özellikle Android geliştirme ağırlıklı olan bu toplulukta mobil geliştirme, root atma, rom yükleme, yardım ve destek gibi birçok hizmet bulunmaktadır. XDA geliştiricileri, zaman zaman firmalar hakkındaki ilginç bilgileri basına sızdırarak insanlara güzel haberler verir.

Bir önceki makalemiz olan Youtube'ta Videolar Kaç MB Veri Harcar? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.