Google Chrome 91 yenilikleri duyuruldu

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Google Chrome 91 yenilikleri

Google, Google Chrome 91 yenilikleri hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Yeni tarayıcı sürümü birçok yenilik ile birlikte geliyor.

Google Chrome her geçen gün gelişen ve büyümeye devam eden bir internet tarayıcısı olarak yer alıyor. Her yeni sürümde yeni özellikler ile kendini geliştiren Google Chrome, bu sefer tasarımsal değişikliklerin yanı sıra bazı özellik güncellemeleri de yaptı. Panoya alma özelliğinden takvime, küçük güncellemelerden ilerleme çubuklarına, takipten onay kutucuğuna kadar pek çok alanda düzenleme yapıldı.

Twitch abonelik fiyatı ne kadar?

Google Chrome 91 yenilikleri

Google Chrome’da yapılan değişikliklerden birisi yeni bir tasarım güncellemesi oldu. Artık Google Chrome 91 kullanmaya başlayan bir kullanıcı internet tarayıcısında bazı kısımlarda yeni tasarım ile karşılaşıyor olacak. Bunlar arasında ilerleme çubuğu, takvim, ve onay kutusu yer alıyor. Eskisine göre daha minimalist ve daha modern görünüme sahip olan yeni tasarımlar, birçok kullanıcının göz zevkine uygun.

Google Chrome 91 yenilikleri

Google Chrome ile birlikte gelen bir diğer yenilik e-posta üzerine dosya ekleme oldu. Bilgisayar üzerinden dosyayı panoya kopyalayan kullanıcı panodan Google Chrome üzerine yapıştırabiliyor olacak. Bu sayede e-posta aktarımı daha hızlı gerçekleşebilecek. Bir diğer özellik mobil sürüm için geldi. Artık kullanıcılar web sitesi takibi sistemini kullanarak istediği web sitelerinin yazılarına hızlıca ulaşabiliyor olacak.

Google Chrome 91 sürümüne geçmek için yapılması gereken aşamalar oldukça kolay. Öncelikle sağ üst köşede yer alan üç noktaya tıklamak ve sonrasında “Yardım -> Google Chrome hakkında” kısmına geçiş yapmak gerekiyor. Chrome, otomatik bir şekilde güncelleme yapacak. Güncelleme bittiğinde yapılması gereken tarayıcıyı yeniden başlatmak.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.