1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. Google Dokümanlar’a Yeni Özellik Eklendi
Trendlerdeki Yazı

Google Dokümanlar’a Yeni Özellik Eklendi

Google Dokümanlar’a Yeni Özellik Eklendi

Google, biraz geç olsa da Google Dokümanlar için karşılaştırma özelliğini duyurdu. Bu özellik daha çok birlikte çalışanlara yarayacak.


Google, Dokümanlar uygulaması için yeni bir özellik ekledi. Google Dokümanlar ile özellikle ortak çalışanların çok işine yarayacak bu özellik ile artık belgedeki değişiklikleri karşılaştırabileceksiniz.

Bu özellik kademe kademe yayılacağından henüz siz de olmayabilir. Özelliği kullanmak için öncelikle karşılaştırma yapılacak belgeyi açmalısınız. Sonrasında “Araçlar=>Belgeleri Karşılaştır” seçeneğini seçmelisiniz. Bu adımları gerçekleştirdikten sonra size yeni bir belge açılacak. Bu belge de yapılan değişiklikler görülecektir.

 

Google Docs Nedir?

Google Docs, Google’ın Web 4.0 teknolojisi ile uyumlu web tabanlı bir ofis uygulamasıdır. Türkçe adıyla Google Dokümanlar olan uygulama üzerinde belge oluşturabilir ve çeşitli düzenlemeler yapabilirsiniz. Web tabanlı uygulama kullanmanın diğer bir avantajı ise bu belgelere internet bulunan her yerde ulaşabilmenizdir. İsterseniz cihazınıza kaydederek her zaman ulaşabilirsiniz. Google Docs’ta bulunan eklenti desteği ile de daha fazla özelliğe ve işinize yarayanlara sahip olabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Amazon, Apple'ı Solladı başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Yorum Yap