1. Ana Sayfa
  2. Mobil Uygulamalar
  3. Google Earth mobil güncellemesi geliyor

Google Earth mobil güncellemesi geliyor

Google Earth mobil güncellemesi

Google Earth mobil güncellemesi kullanıcıları geçmişe götürecek. Yeni özellik hakkında detaylar şimdiden ortaya çıktı.

Google Earth ile ilgili güncellemeler zaman zaman kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bazı güncellemeler küçük çaplı olurken bazı güncellemeler oldukça büyük olabilir. Yeni güncelleme mobil uygulamada zamanda yolculuk imkanı sunuyor.

Visual Studio Code Apple M1 güncellemesi aldı

Google Earth mobil güncellemesi yayınlanacak

Zaman makinesine binip herhangi bir zamana gitmek kullanıcılar için harika bir tercih olabilir. Google Earth, dünyanın veya herhangi bir bölgenin eski ve yeni halini görüntülemek için bunu mümkün hale getiriyor. Google Earth zamanda yolculuk özelliği sayesinde mobil uygulamada bir haritanın geçmiş hallerine bakılabiliyor olacak.

Kullanıcılar 1900’lü yılların başına kadar herhangi bir bölgeye giderek o bölgenin geçmiş yıllarını inceleyebilecek. Google Earth’ta şu anda birçok bölgenin geçmiş yıllara ait verileri de yer alıyor. Örneğin bazı bölgeler 1900’lü yıllara kadar giderken bazı bölgeler 2000’li yıllarda başlıyor olabilir. Bu tamamen bölgenin ne zaman kayıt altına alındığı ile ilgili bir durum.

Google Earth mobil güncellemesi

Google Earth mobil sürümüne eklenmesi beklenen bu özelliğin sağlayacağı avantajlardan birisi o bölgenin eski ve yeni halini karşılaştırmak olacak. Bu özellik sayesinde kullanıcılar o bölgenin nasıl bir gelişmeye ev sahipliği yapacağını biliyor olacak. Bu özellik ile birlikte kullanıcıların sağlayacağı bir diğer avantaj araştırma yapanlar ile ilgili olacak. Bir bölge hakkında araştırma yapan kullanıcılar bu veriler sayesinde araştırmalarını daha iyi hale getirebilecek.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Bir önceki yazımız olan UC Browser Çin mağazasından kaldırıldı başlıklı makalemizde Çin Mağazası ve UC Browser hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap