1. Ana Sayfa
  2. Mobil Uygulamalar
  3. Google gerçek para dağıtıyor

Google gerçek para dağıtıyor

Google gerçek para
35

Google, kullanıcıların gerçek para kazanabileceği bir uygulamayı duyurdu. Henüz beta aşamasında olan uygulama ile kullanıcılar bir miktar gelir elde edebilecek.

Bilindiği üzere Yandex Toloka, kullanıcıların Yandex ile para kazanabileceği bir uygulama. Yandex ile görev yaparak gelir elde eden kullanıcılar bu parayı banka hesabına aktarabiliyor. Şimdi de Google buna benzer bir uygulama geliştiriyor.

iPhone 12 Pro almak kaç gün sürüyor?

Google gerçek para dağıtmaya başlıyor

Google, Task Mate adlı uygulaması ile kullanıcıların gelir elde edebileceği yeni bir sistemi duyurdu. Henüz beta sürecinde olan bu sistem ile kullanıcılar uygulama üzerindeki görevleri tamamlayarak para kazanacak, belli bir sınırdan sonra bu parayı çekebilecek. Daha öncesinde Ödüllü Anketler ile Google Play Kredisi veren firma, şimdi de kullanıcıların banka hesabına yatacak gerçek para dağıtacak.

Google gerçek para

Şu anda Hindistan’da sınırlı kullanıcıya test amaçlı açılan uygulamada bir işletmenin fotoğrafını çekme, cümleleri sesli okuma, çeviri yapma gibi özellikler bulunuyor. Görsellerde yer alan detaylara göre sesli cümle okumanın 10 görevi 0,20 $ iken 10 çeviri görevi tamamlama 0,50 $ olarak belirlenmiş durumda.

İçerisinde birçok görev yer alacak Task Mate uygulamasında şu anda minimum çekimin 10 $ olarak belirlendiği görülüyor. İstatistik ve puanlamanın da yer aldığı uygulamada kıdemli kullanıcıların daha çok görev alacağı düşünülüyor. Uygulamanın ne zaman diğer ülkelerde kullanılacağı bilinmiyor fakat yakın zamanda beta sürecinin tamamlanıp diğer ülkelerde de hizmete açılması bekleniyor.

 

Bizi Google News üzerinden takip edin, gündemden haberdar olun.

Bir önceki yazımız olan En çok kullanılan şifre 2020 yılında da değişmedi başlıklı makalemizde 123456, 123456789 ve 2020 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap