Google Haritalar yeni özellikler duyurdu

Google Haritalar için yeni özellikler yayınlandı. Yayınlanan bu özellikler ile birlikte uygulamanın detayları artıyor. Detaylı bir uygulama, kullanıcıya daha iyi bir deneyim sunuyor.

Zaman zaman güncelleme alan Google Haritalar, şimdi de 4 yeni şehir için özellik güncellemesi ile ön plana çıkıyor. Haritaların daha detaylı gözükmesini sağlamak için yapılan bu güncelleme, haritadaki detayları arttırıyor.

WhatsApp gizlilik ilkesi kararı ertelendi

Google Haritalar yeni özellikler yayınladı

Her uygulamanın geliştiği gibi Google Haritalar uygulaması da zaman zaman gelişmeye ve yeni özellikler almaya devam ediyor. Daha önce Google Haritalar uygulamasının daha gerçekçi ve daha detaylı olacağını duyuran ekip, şimdi bunu uygulamaya döktü. Londra, San Francisco, New York ve Tokyo şehirleri için uygulanan yenilikler ile birlikte şehirler artık daha detaylı görülüyor.

Daha öncesinde birçok şehir için yapı simgeleri eklenmişti. Yani şehirde yer alan önemli yapılar artık sadece yazılı değil aynı zamanda simgeli bir şekilde belirtiliyordu. Bu da yapıların yerlerinin bulunmasını kolaylaştırıyordu. Bunun yanı sıra uygulamaya yeni özellikler gelmeye devam ediyor.

Related Post

4 şehir için yapılan yeni güncellemeye göre şehir detayları arttırıldı. Bunlardan birisi yollar olarak yer alıyor. Artık yollardaki çizgiler ve yaya geçitleri gibi detaylar uygulamada yer alacak. Yapılan bir diğer güncelleme de yeşil alan ve buradaki yollar ile ilgili oldu. Park yolları artık daha belirgin hale gelirken yol kenarlarında yer alan küçük ağaçlandırma detayları da haritada belirtiliyor.

Google Haritalar uygulamasına eklenen yeni güncellemeyi denemek isteyen kullanıcılar San Francisco, New York, Londra ve Tokyo şehirlerinden birine giderek buradaki şehirlere eklenen detayları inceleyebilir.

 

Bizi Google News üzerinden takip edin, gündemden haberdar olun.

Bir önceki yazımız olan WhatsApp gizlilik ilkesi kararı ertelendi başlıklı makalemizde Gizlilik Politikası ve WhatsApp hakkında bilgiler verilmektedir.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.