Google Play uygulama karşılaştırma özelliğine kavuşuyor

Google Play, uygulama karşılaştırma özelliği ile birlikte daha kaliteli olacak. Bu özellik sayesinde kullanıcılar birden fazla uygulamayı karşılaştırarak hangisinin özelliklerinin nasıl olduğunu görebilecek.

Google Play, Android işletim sistemi için geliştirilen bir mağaza. Android uygulamalarının yanı sıra içerisinde medya içerikleri ve kitap gibi veriler de yer alıyor. Kullanıcılar bu içerikler arasından istediklerini indirerek kullanabiliyor. Uygulamaya yeni gelecek olan özellik kullanıcıları sevindirecek.

MCreator 1.16 desteği ile oyuncuları karşılıyor

Google Play uygulama karşılaştırma özelliği geliyor

Google Play, karşılaştırma sistemi ile birlikte daha iyi bir hale gelecek. Birçok kullanıcının ve geliştiricinin işine yarayacağı bu özellik sayesinde kullanıcılar birden fazla uygulamayı bir arada görüp hangisinin özelliklerinin daha iyi olduğunu anlayabilecek. Karşılaştırılan uygulamalar seçilen uygulamanın alt kısmında yer alacak. Birden fazla uygulama için ise ekranın boyutuna göre sağa ve sola kayma sistemi kullanılacak.

Bu sistem pek çok konuda avantaj sağlayacak. Bu avantajlardan birisi geliştiriciler adına. Uygulama geliştiren kişiler kendi uygulaması ile başka bir yazılımın uygulamasını karşılaştırarak aradaki farkı görebilecek. Kullanıcılar ise hangi uygulamanın ne kadar iyi olduğunu veya kendisine hangisinin daha uygun olduğunu anlayabilecek.

Related Post

Google’ın henüz test aşamasında olan yeni özelliğinin ne zaman tam olarak yayınlanacağı bilinmiyor. Bununla birlikte özellik şu anda geniş çaplı olarak kullanılmıyor. Yani bazı kategorilerde mevcut olarak yer alıyor.

 

Bizi Google News üzerinden takip edin, yeniliklerden haberdar olun.

Windows 8.1 Pro Satın Al

Bir önceki yazımız olan Blackankas üye olarak foruma geri döndü başlıklı makalemizde Blackankas, Dolar ve Döviz Kuru hakkında bilgiler verilmektedir.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.