1. Ana Sayfa
  2. Mobil Uygulamalar
  3. Google Task Mate görevleri neler?

Google Task Mate görevleri neler?

Google Task Mate görevleri
39

Google Task Mate uygulamasının görevleri kullanıcılar tarafından merak edilen bir durum. Bu konuda bu uygulamada yer alan ve şu anda bilinen görevleri açıklayacağız.

Google Task Mate, geçtiğimiz günlerde firma tarafından duyurulan ve kullanıcıların para kazanmasını sağlayan bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Hindistan’da beta olarak hizmet sürecine giren uygulamanın geliştirilme süreci devam ediyor. Uygulamanın yakın zamanda diğer ülkelere de yayılması bekleniyor.

Google gerçek para dağıtıyor

Google Task Mate görevleri

Öncelikli olarak uygulamada oturmalı ve ayakta yapılan görevler olarak 2 farklı görev türü bulunuyor. Oturmalı görevler kullanıcıların dışarı çıkmadan oturduğu yerden yapabileceği görevler olurken ayakta yapılabilen görevler ise kullanıcıların dışarı çıkmasını gerektiren görevler oluyor.

Google Task Mate görevleri

Uygulamada yer alan görevler arasında işletmenin önden görünümlü bir fotoğrafını çekme yer alıyor. Google, kullanıcıya yakın işletmeleri harita üzerinden gösteriyor. Kullanıcı da bu işletmelerin fotoğrafını çekmek için harekete geçiyor.

Cümle okuma görevi ise kullanıcıların para kazanabileceği bir diğer görev. Kullanıcılar, bu görev ile birlikte yazılan yazıyı düzgün bir şekilde okuyarak para kazanıyor. Cümle çeviri görevi ise farklı bir dilden diğer dile çeviri yapma amaçlı yer alıyor. Örneğin İngilizce yazan bir cümleyi Türkçe olarak çevirme buna bir örnek.

İşletme detaylarının belirtildiği bir görev de bulunuyor. Firma, bu görev ile birlikte Google Haritalar uygulamasını daha da geliştirmek istiyor. Oturmalı görevler arasında yer alan bu görev ile birlikte kullanıcılar işletmeler hakkında bilgiler paylaşıyor.

 

Bizi Google News üzerinden takip edin, gündemden haberdar olun.

Bir önceki yazımız olan Google gerçek para dağıtıyor başlıklı makalemizde google, Kazanma ve Para hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap