Gran Turismo 7 fiyatı ve çıkış tarihi açıklandı

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Gran Turismo 7 fiyatı

Gran Turismo 7 fiyatı ve çıkış tarihi ortaya çıktı. İşte yarış oyunu olarak karşımıza çıkan serinin yeni oyunu ile ilgili bilinen bazı detaylar.

Günümüzde yarış oyunu, simülasyon oyunu ve strateji oyunu gibi pek çok oyun türü bulunuyor. Her bir oyuncu kendine göre bir oyun seçip o oyunu oynamaya başlayabiliyor ve oyundan haz almaya çalışıyor. Yarış oyunu sevenlerin tutkunu olduğu Gran Turismo 7 hakkında önemli bir açıklama yapıldı. Bu açıklamaya göre oyunun fiyatı ve çıkış tarihi hakkında bir bilgi paylaşıldı.

Riot Client ile birlikte Valorant ve LoL birleşiyor

Gran Turismo 7 fiyatı duyuruldu

Geçtiğimiz aylarda PS5: The Future of Gaming etkinliği ile birlikte Gran Turismo 7’nin fragmanı yayınlanmıştı. Bu fragman ile birlikte oyunun içerdiği bazı detaylar ortaya çıkmıştı. Fragmanın yanı sıra oyunun fiyatı ve çıkış tarihi ile ilgili bilgiler de duyurulmaya başladı. Yapılan açıklamaya göre oyun 3 farklı sürüm halinde piyasaya sürülecek. Bunlardan birisi Gran Turismo 7 Standart Edition olarak yer alıyor. Bu sürüm PlayStation 4 için geçerli bir sürüm olurken fiyatı 599 TL olarak belirtiliyor.

Gran Turismo 7 fiyatı

Diğer sürümleri incelediğimizde Gran Turismo 7 Standart Edition sürümünün hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5 için geçerli olan ürünü 699 TL fiyat etiketine sahip. Bir diğer sürüm olan Gran Turismo 7 Digital Deluxe Edition ise 869 TL fiyat ile satılıyor. 4 Mart 2022 tarihinde piyasaya sürülecek olan oyun için şimdiden ön siparişler aktif hale geldi. Bunun yanı sıra Sony tarafından gerçekleştirilen kampanyaya göre oyuncular eğer PlayStation 4 sürümüne sahip olursa oyuncu gelecekte PlayStation 5’e geçtiğinde oyunun PlayStation 5 sürümüne ücretsiz sahip olabilecek.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.