Gray Cat ücretsiz hale geldi

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Gray Cat ücretsiz

Gray Cat ücretsiz hale geldi. Kullanıcılar için güzel bir fırsat sunan oyun mağazası 8,20 TL değerindeki oyunu ücretsiz olarak sunuyor.

Bazı oyun mağazaları yaptıkları etkili kampanyalar ile büyümenin yolunu tutmuş durumda. Bu mağazalar arasında Steam, Indiegala, Epic Games gibi pek çok firma yer alıyor. Yaptıkları oyun kampanyaları ile oyuncuları kendine çekmeye çalışan mağazalar, en iyisi olmak için uğraşıyor.

GeForce Now fiyatı indirime girdi

Gray Cat kısa süreliğine ücretsiz oldu

Gray Cat kısa süreliğine bedava olarak yayınlandı. Gray Cat, kullanıcılar için eğlenceli bir platform oyunu sunuyor. Oldukça zorlayıcı bir platform oyunu olan Gray Cat, her bölümde daha zorlu bir seviye ile oyuncuları karşılıyor olacak. Bulmaca tarzı macera oyunu ile birlikte aksiyon dolu bir oyuna hazır olun.

Gray Cat ücretsiz

Oyunu almak isteyen kullanıcıların yapması gereken öncelikle Indiegala hesabına girip ana sayfadan “Showcase -> Freebies” menüsüne girmeleri. Bu menüde birçok ücretsiz oyun yer alıyor. Gray Cat oyununu bulduktan sonra oyunun sayfasına giriş yapılmalı ve aşağıda yer alan kütüphaneye ekleme butonuna tıklamak gerekiyor. Bu işlem sonrasında bir süre sonra indirme butonu görülecek. Bu butona bastıktan sonra “Showcase” kısmında oyunlara erişmek mümkün.

Oyunun en düşük sistem gereksinimleri Windows XP işletim sistemi, 2 GHz işlemci, 512 MB RAM, 10 MB depolama alanı ve dahili bir ekran kartı olarak yer almakta. Yani bu oyun günümüzde neredeyse her sistemde çalışabilecek düzeyde bulunuyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.