1. Ana Sayfa
  2. Konsol
  3. GTA 5 PlayStation 5 çıkış tarihi açıklandı

GTA 5 PlayStation 5 çıkış tarihi açıklandı

GTA 5 PlayStation 5 çıkış tarihi

GTA 5 PlayStation 5 çıkış tarihi açıklandı. Oyun, PlayStation 5’in yanı sıra Xbox Series X ve S oyun konsoluna da çıkarak oyuncuları mutlu edecek.

GTA 5 oyunu, 2011 yılında tanınan fragmanı ile ve 2013 yılında çıkmasıyla bilinen bir oyun. Fragmanının çıkışının üzerinden 10 yıl geçen oyunun halen yeni özellikler ile gelişmesi, yeni güncellemeler alması ve yeni konsollara çıkması ne kadar popüler olduğunu gösteriyor. Günümüzde dahi oyunu oynayan milyonlarca oyuncu bulunuyor. Böyle bir durumda Rockstar Games GTA 5 oyununu geliştirmeyi bırakmak istemiyor.

The Lion’s Song ücretsiz oldu

GTA 5 PlayStation 5 çıkış tarihi belirlendi

GTA 5 oyunu yıllar geçse de halen oynanmaya devam ediyor. Birçok oyuncu GTA 5 oyununun PlayStation 5 ve Xbox Series X ve S konsoluna çıkmasını bekliyordu. Rockstar Games oyunun çıkış tarihi hakkında bir duyuru paylaştı. Yapılan açıklamaya GTA 5, yeni nesil konsollar için 11 Kasım 2021 tarihinde yayınlanacak.

GTA 5 PlayStation 5 çıkış tarihi

PlayStation Plus aboneleri için özel bir kampanya sürdüren Rockstar Games, PlayStation 4 oyununda GTA 5 sahibi olanlar için aylık 1 milyon dolar dağıtıyor. Kullanıcılar bu parayı her ay hesabına girerek alabiliyor, daha keyifli vakitler geçirebiliyor. Bunun yanı sıra açıklanan bir diğer bilgi GTA 5’in yeni nesil oyun konsollarındaki sürümü ile ilgili oldu. Oyuncular oyun çıktıktan ve oyunu aldıktan sonra 3 ay boyunca GTA Online sürümüne ücretsiz bir şekilde sahip olabilecek.

Rockstar Games, GTA Online ve Red Dead Online oyunlarına yeni güncellemeler geleceğini belirtirken oyunların yeni konsollar için de daha çok gelişeceğini belirtiyor. Kısacası GTA 5’in uzun bir süre daha firma tarafından güncelleneceği biliniyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Bir önceki yazımız olan The Lion’s Song ücretsiz oldu başlıklı makalemizde Oyun, The Lion’s Song ve Ücretsiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap