GTA 6 bekleyenler isyan etti

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

GTA 6 bekleyenler

GTA 6 bekleyenler, Rockstar Games’in paylaştığı bir güncelleme haberine tepki gösterdi. Tepkilerini eğlenceli bir şekilde gösteren de oldu, daha ciddi bir şekilde gösteren de oldu.

GTA 5, 2011 yılında tanıtım ile duyurulan ve 2013 yılında çıkarılan bir oyun. 2020 yılına geldiğimiz bu zamanlarda halen GTA 5’in oynanması oyunun ne kadar sevildiğini gösteriyor fakat GTA 6 bekleyen oyuncular da bu duruma tepkili.

PlayStation 5 stokları ilk günden tükendi

GTA 6 bekleyenler güncellemeye isyan etti

Geçtiğimiz aylarda yapılan bir açıklamada GTA 6 oyununun senaryosunun hazırlandığı dile getirilmişti. Bu olayın ardından oyuncular bir nebze de olsa şimdiden sevinmişti. Kullanıcıları heyecanlandıran bu adım, GTA 6’nın yaklaştığına bir işaretti.

GTA 5’in Mayıs ayında ücretsiz olması ve bir anda popülerliğine popülerlik katması Rockstar Games’in fikirlerini değiştirmiş olmalı ki GTA 5’e daha fazla ağırlık verilmeye başlandı. Bazı oyuncular tarafından GTA 5’in popülerliğinin yükselmesi, GTA 6’nın ertelendiği anlamına geliyor.

GTA 6 bekleyenler

GTA 5’in daha öncesinde PlayStation 5’e modern teknolojiler ile çıkacağı duyurulmuştu. Bunun yanı sıra firma tarafından yayınlanan yeni bir duyuruda GTA 5’in büyük bir güncelleme alacağı paylaşıldı. Bu haber birçok kullanıcıyı sevindirirken bazı kullanıcıların tepkisine yol açtı.

Sosyal medya üzerinden tepki veren kullanıcılar, GTA 6 beklediğini dile getirerek bu duruma esprili bir şekilde yanıt verdi. Bazı kullanıcılar GTA 5’te yer alan inşaat bittiğinde GTA 6’nın çıkacağı hakkında paylaşım yaparken bir kullanıcı da GTA 6 çıktığında yaşlı bir insan olacağını düşündüğünü belirtti.

 

Bizi Google News üzerinden takip edin, gündemden haberdar olun.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.