GTA 6 Hakkında Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

GTA 6, özellikle yeni neslin oyunu olacak. GTA 6 hakkında yeni iddialar ortaya çıktı. Peki bunlar neler?


Rockstar Games tarafından geliştirilecek olan GTA 6, birçok oyuncunun heyecanla beklediği oyunlardan. GTA 6 hakkında yavaş yavaş yeni bilgiler ortaya çıkmaya başladı. Bunların henüz kanıtlanmamış olduğunu da hatırlatalım. Bu bilgileri sizlere aktaracağız.

GTA 6 Yeni Konsollara Çıkacak

Rockstar Games, bu zamana kadarki en devasa oyununu yapacağı için PlayStation 4’te oynanılamayacak seviyede olacak. Bundan dolayı daha güçlü konsol sistemleri gereklidir. Kısacası PlayStation 5’in çıkışı ile birlikte oyun da ortaya çıkmaya başlayacaktır.

Devasa Şehirler Yer Alacak

GTA 6’da birçok büyük şehirler yer alacak. Bu zamana kadarki GTA serilerindeki en büyük harita olacak. Şehirler ise Vice City ve Liberty City olarak belirtilmekte.

Görev Sistemi Değişecek

Yeni eklenecek sisteme göre artık birden çok görev yapabileceksiniz. Örneğin bir göreve başladınız. Sonrasında yeni bir görev daha alıp görevler arasında geçiş yapılabilecek.

Oyunun Hikayesi

Anlatılan bilgilere göre ana karakterin Liberty City’de suçlu olarak başlayacak hikayesinde ileriki dönemlerde bir çeteye katılmak için Vice City’e taşınacak. Sonunda ise Vice City’nin en büyük uyuşturucu baronu haline gelecek.

Bir önceki makalemiz olan Antistress ile stres atın! başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

" Mucosoft : ."

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.