GTA Online yükleme süresi değişiyor

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

GTA Online yükleme süresi

GTA Online yükleme süresi pek çok kullanıcıyı etkilemiş bir olay olabilir. Rockstar Games yaptığı yeni açıklamada bu sorun ile ilgili bir güncellemenin yapıldığını açıkladı. Peki oyun yükleme ekranı ne kadar hızlı olacak?

GTA 5, günümüzde halen oynanmaya devam eden bir oyun. GTA Online, GTA 5’in online sürümü olarak yer alıyor. Birçok oyuncu ana menüde online oyuna girmeye çalışırken ister HDD ister M2 SSD kullansın yavaş bir yükleme ekranı ile karşılaşıyordu. Bu durumdan muzdarip olan kullanıcılar için yeni bir güncelleme geldi.

Netflix Türkiye sunucuları hizmete giriyor

GTA Online yükleme süresi kısalıyor

GTA Online yükleme süresi pek çok kişinin beklemekten sıkıldığı bir durum olabilir. Yakın zamanda bir geliştirici GTA Online yükleme süresini %70 hızlandıran bir mod geliştirmişti. Bu mod o kadar başarılı ki pek çok oyuncudan tebrik almıştı.

GTA Online yükleme süresi

Rockstar Games modun geliştiricisi ile görüştü ve kendisine teşekkür etti. Ayrıca bu modu yaptığı için kendisine Bug Bounty kapsamında 10.000 dolar ödül verdi. Aslına bakılırsa Bug Bounty yalnızca güvenlik açıkları için verilen bir ödül fakat ekip bu sefer bir istisna yaptı ve geliştiriciye büyük bir ödül verme kararı aldı.

Rockstar Games, GTA Online yükleme süresini ciddi oranda azaltan bu güncellemenin yayınlandığını da belirtiyor. Yani kullanıcılar artık hızlı bir şekilde oyuna girebilecek, uzun süre beklemiyor olacak. Oyuncular hemen yeni güncellemeyi yükleyerek oyuna hızlı bağlanmaya başlayabilir.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.