1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. GTA San Andreas’ı Online Oynayın

GTA San Andreas’ı Online Oynayın

Screenshot_14

Eğer GTA San Andreas oyununu daha önce oynayıp hiç arkadaşlarınla veya online oynamadıysan henüz çok şey kaçırmadın.


GTA San Andreas oyununu oynadıysanız ve henüz online olarak oynamadıysanız çok şey kaçırmadınız. Şu anda bile yüzlerce oyuncusu bulunan MTA San Andreas ile diğer oyuncularla oynayabilirsiniz.

MTA San Andreas, GTA San Andreas oyununun çok kişili versiyonudur. Bu oyun ile ister arkadaşlarınızla oynayın, ister diğer sunucularda oynayın. Bazı sunucular size birçok yetki verdiği için özellikleri deneyebilir ve rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Özellikler

  • Harita editör ile harita geliştirebilir, yeni şehir kurabilir, bot oyuncu oluşturabilir, parkur yapabilir, yarış oyunu hazırlayabilir, özellikleri değiştirebilir ve daha birçok şeyi yapabilirsiniz.
  • Topluluk sunucularına girerek insanların kurduğu sunucularda oynayabilirsiniz.
  • Kendi sunucunuzu ister LAN, ister konsol üzerinden kurarak ve modem üzerinden gerekli portu açarak arkadaşlarınızla oynayabilir, isterseniz daha büyük bir sunucu hizmeti verebilirsiniz.
  • Bazı sunucuları favorinize ekleyerek kaydettiğiniz sunuculara sonradan tekrar girebilirsiniz.
  • Sunucunuza mod kodlayabilir veya hazır modları kurabilirsiniz.
  • Admin paneli ile araçlar, hava değiştirme, kendine animasyon ekleme, zaman değiştirme, araç özelliklerini değiştirme, kod ekleme, silah alma gibi birçok özelliği kullanabiliyorsunuz.

İnceleme

MTA San Andreas oyunu, uzun yıllardır var olan bir oyun. İster tek kişi, ister online sunucuda oynayın. Bu oyunu ilk oynayalı yıllar oldu fakat şu anda bile ara sıra girmekteyim. Oyunda bazı küçük buglar dışında hiç bir sorun yoktur.

İnceleme Puanı 90/100

Bir önceki makalemiz olan Ekran Görüntüsü Alma Rehberi başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Yorum Yap