GTA: The Trilogy satışları firma tarafından durduruldu

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

GTA: The Trilogy satışları

GTA: The Trilogy satışları Rockstar Games şirketinin aldığı bir karar sebebiyle askıya alındı. Alınan bu karar oyuncuları etkiledi.

Rockstar Games’in 2001, 2002 ve 2004 yıllarında çıkarmış olduğu GTA 3, GTA Vice City ve GTA San Andreas oyunu yeni haliyle yani GTA: The Trilogy – Definitive Edition ismi ile birlikte oyuncuları karşılamıştı. Oyun çıktıktan bir süre sonra büyük tepkiler alsa da firmanın yeni aldığı bir karar bazı oyuncuları çileden çıkarmış gibi görünüyor.

GTA: The Trilogy satışları kaldırıldı

Rockstar Games, geçtiğimiz günlerde GTA: The Trilogy – Definitive Edition sürümünü piyasaya sürdü. Kısa sürede büyük ilgi gören oyun, Rockstar Games sunucularının çökmesine sebep oldu. Uzun bir süre kapalı kalan sunucular sebebiyle oyuncular oyunu alamazken bazıları oyuna erişemedi. Bu sorunun ardından firma bir karar aldı ve istenmeyen dosyaların olduğu belirterek oyunun satın alım işlemini bir süreliğine web sitesinden kaldırdı.

GTA: The Trilogy satışları

Alınan bu kararın yanı sıra oyun şu anda PlayStation ve Xbox platformunda oynanabiliyor. Yani PC platformu için şimdilik oyunu satın almak mümkün değil. Bunun yanı sıra bazı oyuncular oyundaki birçok hatayı dile getirerek oyun hakkındaki eleştirilerini dile getirmiş oldu. Şikayet edilen kısımlar arasında yağmur efekti, karakterlerin tuhaf görünümleri, bazı karakterlerin eskisinden daha kötü gözükmesi ve görünmeyen köprü gibi çeşitli sorunlar bulunuyor. Bu gibi sorunlar oyuncuların oyun zevkini etkilemiş gibi duruyor. Yeni güncellemenin yapılıp yapılmayacağı açıklanmadı.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.