GTA Trilogy çıkış tarihi ve fiyatı ortaya çıktı

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

GTA Trilogy çıkış tarihi

GTA Trilogy çıkış tarihi ile birlikte duyurulurken yakın zamanda yeni çıkacak oyunun fiyatı ile ilgili haberler de ön planda yer almaya başladı.

Geçtiğimiz aylarda Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition oyunu ile ilgili bazı sızıntılar ortaya çıkmıştı. Henüz resmî olmasa da oyunun yenilenmiş sürümünün çıkacağı söylentiler arasında yer alıyordu. Birkaç gün önce yayınlanan fragman ile birlikte bu iddialar gerçeğe dökülmüştü. Şimdi de oyunun fiyatı hakkında bazı bilgiler öne çıkmaya başladı.

GTA Trilogy duyuruldu, 3 oyun birden geliyor

GTA Trilogy çıkış tarihi açıklandı, fiyatı ortaya çıktı

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition oyunu ile ilgili Rockstar Games’ten yapılan açıklamaya göre oyun 2021 yılının içerisinde çıkacak. Tam olarak tarih vermeyen Rockstar Games, oyunun PC, Xbox One, Nintendo Switch, Xbox Series X, Xbox Series S, PlayStation ve PlayStation 5 platformlarına çıkacağı belirtiliyor. Aynı zamanda mobil platformlara da gelecek olan oyunun Android ve iOS için 2022 yılının ilk çeyreğinde yayınlanacağı açıklanıyor. GTA III, GTA Vice City ve GTA San Andreas’ın Ekim ayının sonuna doğru çıktığını düşünürsek Ekim ayının sonunda güzel bir fragman yayınlanabilir ve sonrasında oyun piyasaya sürülebilir.

GTA Trilogy çıkış tarihi

Rockstar Games, yaptığı açıklamada yeni oyunların grafik konusunda günümüze göre daha iyi bir hale geleceğini belirtirken oyun mekaniklerinde de bazı güncellemelerin yapılacağını söylüyor. Oyunun klasik mekaniklerinin çok değiştirilmeyeceğini belirten firma, bazı yeni özelliklerin de oyun içerisinde yer alacağını açıklıyor. Bunun yanı sıra bir mağazada ortaya çıkan detaya göre oyunun 70 euro olacağı belirtiliyor fakat henüz bu bilgi kesinleşmedi.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.