GTA Trilogy duyuruldu, 3 oyun birden geliyor

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

GTA Trilogy

GTA Trilogy: The Definitive Edition resmî olarak duyuruldu. Rockstar Games yeni oyun ile ilgili bir video dahi yayınlayarak oyuncuları heyecanlandırdı.

GTA serisinin en sevilen oyunları arasında yer alan GTA III, GTA Vice City ve GTA San Andreas 2000’li yılların efsane oyunları arasında bulunuyor. O yıllarda GTA’ya kafa tutan bazı oyunlar bulunuyor olsa da Rockstar Games kadar başarılı olan başka bir oyun ile karşılaşılmadı fakat firmaya yaklaşan bazı oyunlar yer aldı. Önce GTA III, sonra GTA Vice City ve ardından GTA San Andreas’ı piyasaya sürerek oyun dünyasını canlandıran Rockstar Games, ilerleyen dönemlerde Grand Theft Auto Trilogy isminde bu 3 oyunun yer aldığı bir paketi duyurmuştu.

Twitch hacklendi, kullanıcıların özel bilgileri ortaya çıktı

GTA Trilogy duyuruldu, 3 yeni oyun geliyor

Rockstar Games’in geliştirdiği GTA III, GTA Vice City ve GTA San Andreas oyunlarını içeren Grand Theft Auto Trilogy, uygun fiyata satılarak oyuncuların karşısına çıkıyor olsa da dün akşam saatlerinde yapılan yeni bir video paylaşımı bu 3 oyunun yeni haliyle karşımıza çıkacağını gösteriyor. Grand Theft Auto Trilogy: The Definitive Edition ismiyle bizleri karşılayacak olan yeni seri için yayınlanan fragmanda çok fazla verilmedi fakat fragmanda öncelikle 3 oyun ile ilgili bazı görseller dikkat çekiyor. Sonrasında Grand Theft Auto Trilogy logosu ve ardından “Yakında” yazısı ekrana geliyor.

GTA Trilogy

Daha önce iddia olan Grand Theft Auto Trilogy: The Definitive Edition oyunu Rockstar Games’in paylaşmış olduğu bu video ile birlikte resmî olarak duyurulmuş oldu. Yeni oyunun ne zaman çıkacağı açıklanmadı fakat 2021 yılının sonuna doğru piyasaya sürülmesi veya yeni bir fragmanının yayınlanması beklenti içerisinde bulunuyor. Henüz detaylı bir bilgi yer almıyor olsa da oyunun daha kaliteli grafiklerle ve daha iyi oynanış ile karşımıza çıkması muhtemel.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.