GTA Trilogy güncelleme aldı, işte değişiklikler

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

GTA Trilogy güncelleme

GTA Trilogy güncelleme ile birlikte daha kaliteli bir hale büründü. Yeni güncelleme onlarca sorun için çözüm oluyor. Pek çok oyuncu bu güncellemeyi beğendi.

GTA Trilogy – The Definitive Edition geçtiğimiz hafta oyunculara duyurulmuştu. Duyurulduktan sonra çok büyük tepkiler alan oyun özellikle grafikleri ve hata dolu olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyordu. Oyuncuların tepki gösterdiği kısımlar arasında karakterin kollarının uzun olması, yolların bozuk gözükmesi, yağmur efektinin abartılı olması, kopyalanan objeler ve görünmeyen köprü gibi çeşitli sorunlar olarak yer alıyor. Yeni güncelleme ile birlikte birçok hata giderildi.

GTA Trilogy güncelleme ile daha iyi hale geldi

GTA Trilogy ile ilgili yapılan güncellemelerden birisi yağmur efekti oldu. Yağmur yağarken hem çok fazla düşüyordu hem de abartılı bir şekilde yer alıyordu. Bu sorunu çözen ekip, yağmur efektini daha iyi hale getirdi. Ekibin çözmüş olduğu bir diğer hata görünmez köprü sorunu oldu. Artık köprü görünür bir şekilde yer almaya başlayacak. Bunun yanı sıra geliştiriciler yüzme sırasında silah değiştirme ve silahların vücuttan geçme hatasına da el attı. Düzeltilen bir diğer sorun silahlar arasında hızlıca geçiş yapıldıktan sonra koşma hızının yükselmesini sağlayan durum oldu.

GTA Trilogy güncelleme

Oyun ile ilgili düzeltilen bir diğer hata yükleme ekranında yaşanan bir çökme sorunuydu. Bu gibi konulara önlem alan Rockstar Games, oyunun daha kaliteli olmasını sağlamaya çalışıyor. Bunun yanı sıra doku hataları, başarı hataları, çarpışma hataları, haritadan düşme sorunları, ara sahnelerdeki karakter hataları ve metin sorunları gibi daha pek çok hata bu güncellemeyle birlikte çözüme kavuşmuş oldu. Artık oyun daha verimli bir şekilde oynanabilecek.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.