GTA Trilogy sistem gereksinimleri yayınlandı

GTA Trilogy sistem gereksinimleri ortaya çıktı. Yayınlanan sistem gereksinimleri bazı oyuncuları üzebilecek cinsten görünüyor.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition oyunu için geçtiğimiz günlerde fragman yayınlanmıştı. Yayınlanan fragmanda çok detay verilmese de paylaşılan blog yazısında oyunun bazı detayları açıklanmıştı. Şimdi de sistem gereksinimleri paylaşıldı. Paylaşılan sistem gereksinimleri GTA 5’i geride bırakıyor.

Sosyal medya vergisi oranı açıklandı

GTA Trilogy sistem gereksinimleri ortaya çıktı

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition ile ilgili çıkan yeni bir bilgiye göre oyunun en düşük sistem gereksinimleri arasında Intel Core i5-2700K veya AMD FX-6300 işlemci, NVIDIA GeForce GTX 760 veya AMD Radeon R9 280 ekran kartı, 8 GB RAM, 45 GB depolama alanı ve Windows 10 işletim sistemi yer alıyor. Önerilen sistem gereksinimleri Intel Core i7-6600K veya AMD Ryzen 5 2600 işlemci, NVIDIA GeForce GTX 970 veya AMD Radeon RX 570 ekran kartı ve 16 GB RAM olarak belirtiliyor.

Related Post

Oyunun açıklanan sistem gereksinimlerinin yanı sıra bir not da paylaşılıyor. Notta yeni çıkacak olan 3 oyunun kaliteli ışıklandırma, çevrenin daha detaylı olması, daha iyi doku kaplamaları ve daha yüksek çizim mesafesi gibi pek çok yenilik ile birlikte geleceği söyleniyor. GTA V ile birlikte gelen hedef alma ve kontrol mekaniklerinin de oyuna geleceği yazan bu not, bize yeni nesil GTA Trilogy hakkında çeşitli bilgiler vermiş oluyor. Oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmış değil.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.