Guild of Dungeoneering ücretsiz hale geldi

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Guild of Dungeoneering ücretsiz

Guild of Dungeoneering ücretsiz oldu. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen ve hemen oyunu denemek isteyen oyuncuların yapması gerektiği birkaç işlem bulunuyor.

Oyunlar, günümüzün en önemli eğlence araçlarından birisi haline gelmiş durumda. Geçmişte fiziksel bir mağazaya gidip oyun alan müşteriler genel olarak para vermek zorundaydı veya o oyunu indirimli alabiliyordu. Günümüzde artık dijital mağazalardan bazıları bazen yapmış olduğu ücretsiz oyun kampanyaları ile müşterilerini mutlu etmeye çalışıyor. Epic Games, yapmış olduğu yeni kampanya ile kullanıcıları memnun etmeye çalıştı.

Guild of Dungeoneering ücretsiz oldu

Kısa süreliğine bedava olan 25 TL değerindeki Guild of Dungeoneering oyunu sıra tabanlı bir zindan keşif oyunu olarak bizleri karşılıyor. Kağıt görünümünde olan bu oyun çizimlerden oluşuyor. Kartlarla oynanılan oyunda amaç güçlü bir zindan inşa etmek. Hem grafik tasarımıyla hem de özellikleriyle kendisine özgün bir tema sunmaya çalışan Guild of Dungeoneering, kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Guild of Dungeoneering ücretsiz

Oyuna sahip olmak isteyen bir oyuncu Epic Games Store üzerinden oyuna sahip olabiliyor. Bunun için hemen Epic Games Store ana sayfasına girmek ve hesaba giriş yaptıktan sonra ana sayfada biraz aşağı kaydırınca ortaya çıkan oyun sayfasına girmek gerekiyor. Bu sayfada oyunu kütüphaneye ekleyerek oyuna sahip olunabilir ve Epic Games Launcher ile birlikte oyun oynanılabilir.

Guild of Dungeoneering oyununun en düşük sistem gereksinimleri arasında Windows XP SP3 işletim sistemi, 2 GHz işlemci, 2 GB RAM ve 750 MB depolama alanı yer alırken önerilen sistem gereksinimleri arasında Windows 7 SP1 işletim sistemi ve 4 GB RAM belirtiliyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.