Hakan: Muhafız Fragmanında Cüneyt Arkın Sürprizi

İlk Türk Netflix yapımı olan Hakan: Muhafız’a ait yeni fragman yayınlandı. Fragmanda izleyenleri şaşırtacak şey ise Cüneyt Arkın’ın bulunuyor olması. Cüneyt Arkın ve Hazar Ergüçlü (Zeynep) Boğaz kenarında otururken Hakan ve İstanbul hakkında konuşuyorlar. Cüneyt Arkın-, Zeynep’e her zaman Hakan’ın yanında olmasını söylüyor.

Fragman ile birlikte Hakan: Muhafız (The Protector) için ikinci sezon yayınının beklenenden erken olacağı tahmin ediliyor. Yakın bir zamanda ikinci sezonun yayınlanacağının da açıklandığı fragman ile birlikte Hakan: Muhafız izleyicileri de sevinerek ikinci sezona dair bilgileri beklemeye başladı.

İkinci sezon ile birlikte üçüncü ve dördünce sezonların da onayını alan Hakan: Muhafız’ın ikinci sezon fragmanı ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Reynmen, "Derdim Olsun" Klibini Gizlilikten Çıkardı başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

" Hasan Burus : Merhaba ben hBurus. İstanbul'da yaşıyorum. Teknoloskop kurucu editörüyüm. Teknoloji ve oyun dünyasından aldığım haberleri sıcağı sıcağına size aktarıyorum. GG!."

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.