Halcyon 6: Starbase Commander ücretsiz hale geldi

Her hafta ücretsiz oyun haberi sunmaya devam ediyoruz. Bu hafta Halcyon 6: Starbase Commander ücretsiz hale gelerek oyuncuları sevindiren bir gelişme yaşandı.

Kurulduğu dönemden bu yana oyuncuları mutlu etmeyi başaran Epic Games, 2018’in sonunda kurulmasına rağmen daha o zamanlardan beri kullanıcılara ücretsiz oyun sunmaya devam ediyor. Arkasında güçlü bir şirketin bulunduğu Epic Games, bu hafta da oldukça güzel bir oyunu kullanıcılar ile paylaştı.

Terraria Google üzerinden banlandı

Halcyon 6: Starbase Commander ücretsiz oldu

Retro grafiklere sahip bir uzay oyunu olan Halcyon 6: Starbase Commander, rol yapma tarzı bir oynanışa sahip. Oyunun özellikleri arasında üs kurma, keşif, mürettebat yönetimi, derin taktiksel savaş ve hikaye etkinlikleri yer alıyor.

Epic Games Store’da oyuna sahip olmak isteyen kullanıcıların yapması gereken işlem Epic Games’in resmî web sitesine girmek ve sonrasında giriş yapıp ana sayfada biraz aşağı inmek. Ücretsiz oyun bağlantısına girdikten sonra kullanıcılar oyuna sahip olabiliyor. Bu aşamada kullanıcıların dikkat etmesi gereken durum oyunun Epic Games Launcher üzerinde oynanabiliyor olması.

Related Post

Pek çok eleştirmenden olumlu oy almış olan Halcyon 6: Starbase Commander oyununun en düşük sistem gereksinimi Windows XP işletim sistemi, 2 GHz işlemci, 2 GB RAM, 1 GB depolama alanı ve 128 MB VRAM ekran kartı olarak yer alıyor. Önerilen sistem gereksiniminde ise tek fark 512 MB VRAM ekran kartı gerektiği. Oyunun desteklediği dil İngilizce olarak yer alıyor.

 

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Bir önceki yazımız olan PlayStation 5 DualSense sorunu oyuncuları çıldırttı başlıklı makalemizde DualSense, Oyun Kolu ve PlayStation 5 hakkında bilgiler verilmektedir.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.