1. Ana Sayfa
  2. Yazılım
  3. Hayat Eve Sığar güncellemesi birçok yenilik getiriyor

Hayat Eve Sığar güncellemesi birçok yenilik getiriyor

hayat-eve-sigar-guncellemesi-bircok-yenilik-getiriyor
47

Hayat Eve Sığar yazılımının yeni güncellemesi ile birlikte kullanıcılar artık 2 yeni özelliğe kavuşmuş olurken birçok düzenleme ile de karşılaşacak. Bu düzenlemeler sayesinde uygulama daha iyi bir hale gelecek.

Geçtiğimiz aylarda kullanıma sunulan Hayat Eve Sığar uygulaması ile birlikte kullanıcılar kendi durumlarını öğrenebiliyor, çeşitli sistemlerden faydalanabiliyordu. Zaman zaman gelen güncellemeler ile gelişen uygulama yeni bir güncelleme daha kazandı.

Google şirket kurma çalışmalarına başladı

Hayat Eve Sığar güncellemesi 2 yeni özellik ile geliyor

Yeni güncelleme ile birlikte artık herhangi birini ihbar edebilmek mümkün olacak. İhbarda bulunma özelliği ana ekranda yer alacak. Bu alanda kullanıcılar gerekli bilgileri doldurarak bir fotoğraf ekleyecek ve kural ihlali yapan bir kişiyi ihbar edebilecek. Bu özelliğin amacı özellikle karantina kurallarına uymayan kişileri bildirmek. Bunun yanı sıra çeşitli kural ihlali yapan kişiler de bu sistem üzerinden bildirilebilir.

Hayat Eve Sığar güncellemesi

Harita üzerinde aktif vakaların olduğu yerleri tespit etme, HES kodu sorgulama, güncel bilgileri öğrenme gibi pek çok amaç için kullanılan Hayat Eve Sığar uygulamasına gelen bir diğer güncelleme HES kodu ile ilgili oldu. Bu güncelleme ile birlikte artık HES koduna sahip bir kişinin risk durumu karekod ile öğrenilebilecek. 10 milyondan fazla kez yüklenen ve 80.000’in üzerinde kişi tarafından kullanılan uygulama, bu 2 yeni özelliğin yanı sıra hata düzeltmeleri ve performans güncellemeleri aldı.

 

Bizi Google News üzerinden takip edin, haberleri kaçırmayın. 🙂

Bir önceki yazımız olan Google Chrome hızlı yüklenen sayfaları belirtecek başlıklı makalemizde Google Chrome, Optimizasyon ve Pagespeed hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap