Hayatta kalma oyunu Valheim platforma eklendi

Hayatta kalma oyunu Valheim artık NVIDIA GeForce Now platformunda yer alıyor. Hayatta kalma tarzı oyun sevenler için güzel bir tercih olan Valheim, uzaktan oynanabilir olacak.

NVIDIA GeForce Now platformu gelişmeye devam ediyor. Her ay eklenen yeni oyunlar ile daha da büyüyen uygulama, daha geniş bir kitleye kucak açmaya çalışıyor. Platforma yeni oyunlar daha eklendi.

Steam Very Positive hesabını banladı

Hayatta kalma oyunu Valheim GeForce Now’da

NVIDIA GeForce Now üzerinde artık Valheim oynanabilecek. Oldukça düşük bir boyuta sahip hayatta kalma tarzında bir oyun olan Valheim, hem açık dünyayı keşfetme üzerine kurulu hem de yeni yapılar yaparak veya ürün toplayarak gelişmeye dayalı bir oyun. Hayatta kalma tarzı oyun seven kullanıcılar için bağımlılık yapıcı bir etkisi bulunan Valheim, şu ana kadar pek çok kullanıcıdan olumlu oy almış durumda.

Hayatta kalma oyunu Valheim

Daha bu ay çıkmasına rağmen şu ana kadar 75.000’in üzerinde kullanıcı oyunu satın almış durumda. Kısa sürede popülerliği ile pek çok oyunu geride bırakan Valheim’in en düşük sistem gereksinimleri Windows 7 işletim sistemi, 2.6 GHz çift çekirdek işlemci, 4 GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 500 ekran kartı, DirectX 11 ve 1 GB depolama alanı olarak yer alıyor.

NVIDIA GeForce Now platformuna gelen diğer oyunlar arasında Assassin’s Creed 1: Director’s Cut, Day of Infamy, Dusk Diver, Home Behind 2 ve South Park: The Stick of Truth gibi birçok oyun bulunuyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Bir önceki yazımız olan Steam Very Positive hesabını banladı başlıklı makalemizde Steam ve Very Positive hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz... E-mail girmeniz taktirde, yorumunuz cevaplandığında bildirim alacaksınız.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.