Heavy Metal Machines, Metal Pass 5’i Duyurdu

Yaz temasına geçiş yapan Heavy Metal Machines, oyuna yeni eklenen avcı “Vulture” ile bizleri karşılıyor.


10 Temmuz 2019’dan itibaren yaz temasına geçiş yapan Heavy Metal Machines, yeni tasarım, yeni görünüm ve müzikleri ile beraber oyuncuların ilgisini çekmeye devam ediyor. Ayrıca arenaya “Ödül Avcısı Vulture” eklenerek arenaları tozu dumana katacak yeni bir avcı geliyor.

Yaz Dönemi Başlıyor

Heavy Metal Machines oyununda “Rockaway Beach” olarak belirlenen yaz sezonunda yeni bir tasarım, yeni müzikler ve yeni tema bizleri karşılayacak. Ayrıca yeni bir görünüme bürünen Metal God Arena, birçok yenilik ile beraber geliyor. Bununla birlikte oyuna daha fazla eğlence katacak olan yeni ifadeler ekleniyor. Ayrıca oyuncular envanterinde 5 adede kadar ifade bulundurabilecek.

Hoplon firmasının CEO’su Rodrigo Campos, oyunculara yeni sezonu duyurmak için heyecanlı olduklarını, HMM’de herkes için bir oyun stili bulunduğunu, turnuvaların herkese açık olduğunu, arkadaşlarınızı davet edebileceğinizi, gerçek para ödülleri ile rekabetin daha da artacağını ve diğer oyuncuları da davet ettiğinden bahsetti.

Şehre İlk Motorcu Geliyor

Metal Pass 5 ile birlikte yeni karakter olan Vulture, The Bounty Hunter’de arenaya iniyor. Bu metal şehrinin ilk motorcusu olacak Vulture, motosiklet çetesinin üyesi olan bir ödül avcısı. Avını yakalama heyecanı ile kendi hayatını yaşayan bu avcı, diğer pilotları yakalamak için arenada yerini alıyor. Eğer onunla savaşacaksanız Vulture’ye karşı dikkatli olun.

Bir önceki makalemiz olan Black Desert'te Yapay Zekaya Karşı Savaş başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

" Mucosoft : ."

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.