Hitman 2’nin İlk Bölümü Ücretsiz Oldu

Hitman 2 yapımını IO Interactive ve yayıncılığını da Warner Bros. Interactive Entertainment üstlendiği gizlilik ve suikast temasıyla öne çıkan bir oyun.

Bildiğiniz üzere Hitman 2, 13 Kasım tarihinde PS, Xbox ve Pc olmak üzere üç farklı platforma aynı anda çıktı. Hitman 2, henüz yeni çıkan bir oyun olmasına rağmen oyunun ilk bölümünü ücretsiz oyunculara sunan Warner Bros. herkesi şaşırtan bir hamle yapmış oldu.

Hitman serisinin ilk oyunun aksine ikinci oyunu olan Hitman 2, episodic yani bölüm bölüm olmak yerine tek seferde çıkarıldı. Bu da oyuncular tarafından memnuniyetle karşılandı. Nitekim Hitman’nin ilk oyunu bölüm bölüm yayınlanmıştı ve oyuncuların büyük çoğunluğu bu durumdan hoşnut olmadıklarını sert bir dille dile getirdi. Bu durumdan ders çıkaran firma Hitman 2’de dersine iyi çalışmışa benziyor.

Hitman 2’nin en çok dikkat çeken özelliği ise oyunda bulunan co-op desteği. Ayrıca oyuna bir çok farklı mod ekleyerek oyun içerisinde geçirilen zamanı daha uzun tutmayı amaçlayan IO Interactive ortaya güzel bir iş çıkarmışa benziyor.

Tüm bu yeniliklere ve modlara ek oyunun ilk bölümünün ücretsiz hale getirilmesi oyunu deneyip ona göre satın almanızı sağlayan güzel bir fırsat. Bizce bu oyuna bir fırsat vererek en azından ilk bölümünü oynamanızı öneririz.

Hitman 2’nin ilk bölümüne Steam, PSN ve Microsoft mağazalarından kolayca ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar dileriz.  🙂

Hitman 2 Tanıtım Videosu

Bir önceki makalemiz olan Minecraft Sunucunuzda Kolayca Eşya Üretmek başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

" Faris Kaya : Bilim, teknoloji konularıyla ilgilenen ve video oyunlarını seven bir kişi olan Faris, yaklaşık 3 yıldır bu konularla ilgili makale ve haberler yazıyor. 24 yaşında olan Faris ayrıca İngilizce çevirmenlik bölümünde okuyor.."

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.