Huawei FreeBuds 4i özellikleri

Huawei FreeBuds 4i özellikleri açıklandı. Çin kökenli şirket olan Huawei, yeni kablosuz kulaklık modeli ile kullanıcılarına birçok teknolojiyi vaat ediyor.

Kablosuz kulaklıklar, günümüzün en büyük teknolojilerinden birisi arasında yer almış durumda. Bundan birkaç yıl önce kablolu kulaklıklar yaygınken günümüzde artık kablosuz kulaklığın daha çok yaygınlaştığı görülüyor. Güzel bir tasarıma sahip FreeBuds 4i, kullanıcılara pek çok özellik sunuyor.

OnePlus 9 özellikleri ortaya çıktı

Huawei FreeBuds 4i kulaklık özellikleri

Huawei FreeBuds 4i model kulaklık kullanıcılara harika özellikler sunuyor. Çinli şirketin geliştirdiği yeni kulaklık modeli olan FreeBuds 4i’nin sunduğu özelliklerden birisi uzun kullanım imkanı tanıması. 215 mAh şarj kutusu bulunan ürünün kulaklıkları 55 mAh olarak yer alıyor. Standart bir şekilde 10 saate kadar çalışmanın mümkün olduğu bu modellerde aktif gürültü engelleme özelliği açık olduğunda bu süre 7 saat olarak güncelleniyor.

Related Post

Şarj sonrası oldukça uzun bir kullanım imkanı sunan modelin aktif gürültü engelleme özelliği, müziklerin daha kaliteli dinlenmesini, seslerin daha iyi anlaşılmasını sağlayacak. 1 saat içerisinde tamamen şarj olan ürünler şarj kutusu ile birlikte 22 saate kadar kullanım imkanı sağlıyor. Yani kullanıcılar yolda şarjı bittiğinde şarj kutusundaki enerjiyi kullanabiliyor olacak.

Huawei FreeBuds 4i kulaklık siyah, kırmızı ve beyaz renklerde piyasaya sunulacak. 8 Mart 2021 tarihinde raflarda yerini alacak olan modelin fiyatını Huawei 75 dolar olarak paylaştı. Henüz ürünün dünya çapında satılıp satılmayacağı belli olmadı fakat firmaya yakın kaynaklar ürünün küresel piyasada da yer alacağını belirtiyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Bir önceki yazımız olan OnePlus 9 özellikleri ortaya çıktı başlıklı makalemizde OnePlus 9 ve OnePlus 9 özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.