Hytale Hakkında Sıkça Sorulan Sorular 2

Hytale ekibi, Hytale hakkında sıkça sorulan sorulara yenilerini ekledi. Güncellenen Hytale sorularını hep beraber inceleyelim.


Beta Ne Zaman Yayınlanacak?

Hytale ekibi, bunun en çok sorulan sorular arasında olduğunu bildiriyor. Hytale oyununun ne zaman yayınlanacağı hakkında kesin bir bilgi olmasa da bunun önümüzdeki aylarda olmayacağını belirtiyorlar. Ayrıca oyuncuların Hytale ekibine bu soruyu artık sormaması ve yayınlamaları konusunda baskı yapmamalarını belirtiyorlar. Kaliteli bir şekilde oyun yapmaya çalışan Hytale ekibi, en iyi şekilde işini yapmaya devam ediyor.

Hytale Hangi Dilleri Kullanıyor?

Bu soruyu daha teknik bir makalede ele alacaklarını belirten ekip, ilerleyen zamanlarda yeni bir makalenin sinyalini veriyor.

Hytale’nin Neden Forum veya Discord Sunucusu Yok?

Hytale ekibi, bunun için 2 neden belirtiyor:

  1. Eğer Discord, Forum veya diğer topluluk platformları açarlar ise geliştiricilerin aklı oradaki sohbete takılabilir. Bundan dolayı daha rahat çalışmaları için şu anda sadece Facebook üzerinden takip edebiliyorsunuz ve geri bildirimlerinizi atabiliyorsunuz.
  2. Beta bile henüz uzak bir tarihteyken Hytale hayranlarının oyunu beklerken kendilerine zarar vermesinden ve olay çıkartmasından dolayı şu anda bu işe girişmiyorlar. Fakat oyun yayınlandıktan sonra topluluk alanları artabilir.

Yeni Kariyer Olanakları Eklenecek mi?

Hytale ekibi, yeni iş alanları da ekleneceğini bu soruyla bildiriyor.

Sınırsız İnşa Modu Olacak mı?

Hytale ekibinden gelen yanıt, Minecraft’taki yaratıcılık modu gibi bir modun olacağı yönünde. Yani bu moda geçmek sınırsız bloklar ve farklı araçların açılması anlamına geliyor.

Hytale Oyunu Linux İşletim Sisteminde Çalışacak mı?

Hytale ekibi resmi olarak Linux üzerinde sürüm yayınlayacağını şimdilik belirtmiyor fakat sunucu çalıştırılacağını belirtiyor.

Hytale Hangi Dilleri Destekleyecek?

Hytale, birçok dili destekleyecek fakat bu konuda şu anda net bir bilgi veremiyoruz.

Hytale ekibi, bizim gibi sitelerindeki makaleleri çevirip yayınlayan üyelere de teşekkür ediyor.

Oyun Yayınlandıktan Sonra Desteklenmeye Devam Edecek mi?

Hytale ekibi, oyunun Minecraft gibi güncellemelerle gelişmeye devam edeceğini bildiriyor.

Oyunda Sonsuz Harita Olacak mı?

Evet, oyunda sonsuz harita sistemi kullanılacak.

Video Oynatıcıda YouTube ve Twitch Videoları Desteklenecek mi?

Zaten video oynatıcıyı özellikle YouTube ve Twitch için geliştiren ekip, bunun dışında bazı diğer platformları da destekleyeceğini belirtiyor.

Bir önceki makalemiz olan PlayStation 5'te Geriye Dönük Uyumluluk Olacağı Netleşiyor başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Mucosoft :

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.