Instagram Gizli Hikaye İzlemek Artık Mümkün

Günlük hayatta sıkça kullandığımız uygulama Instagram’da gizli şekilde hikayeye bakmak mümkün hale geldi.

Günlük kullanıcı sayısı yüzlerce milyona ulaşan Instagram’da gün geçtikçe yenilikler gelmeye devam ediyor. Artık Instagram kullanıcıları hikayelerini sadece akıllı telefonlarından değil bilgisayar üzerinden de paylaşabilecek. Kullanıcılar Instagram’ın kendi web sitesi üzerinden hikayelerini takipçilerine paylaşarak takip ettikleri kişilerin hikayelerini de web sitesi üzerinden görüntüleyebilecek. Kullanıcılar Instagram gizli hikaye izlemek istiyor.

Instagram Gizli Hikaye İzleme

İnstagram hikayelerini Stories Watch ile telefon ya da bilgisayarınızdan gizlice izlemek ve indirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  1. Öncelikle https://www.storieswatch.com adresine giriş yapın.
  2. Giriş yaptıktan sonra çıkan ekranda arama kutusuna hikayesini izlemek istediğiniz kullanıcının ismini yazın ve arama yapın.
  3. Çıkan sonuçlar arasından Instagram hikayesini izlemek istediğiniz kullanıcıyı seçip hikayelerini Gizlice izleyin ya da dilerseniz cihazınıza indirin.

Instagram’daki diğer yenilikler

Instagram yukarıdaki özellikleri de getirdiği son güncellemesinde daha çok internet sitesi üzerinden yapılan kullanımlara yenilikler getirdi. Artık telefonlarda olduğu gibi gönderileri kaydetme imkanı olacak. Üstelik internet sitesinden kaydedilen bir gönderi telefondan, telefondan kaydedilen gönderi de internet sitesi üzerinden görüntülenebilecek.

Önerilen Yazı

Instagram’dan Bir Yeni Özellik Daha

Bir önceki makalemiz olan Facebook Herkesi Çıldırtan Bir Uygulamayı Kaldırma Kararı Aldı başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Hasan Burus: Merhaba ben hBurus. İstanbul'da yaşıyorum. Teknoloskop kurucu editörüyüm. Teknoloji ve oyun dünyasından aldığım haberleri sıcağı sıcağına size aktarıyorum. GG!

Yorumları Görüntüle (1)

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.