1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya

Instagram Hikayeler’e Yeni Bir Özellik Eklenecek

Instagram Hikayeler’e Yeni Bir Özellik Eklenecek
0

Bilindiği üzere instagram dünyada en çok kullanılan video ve fotoğraf paylaşım platformlarından ilk akla geleni. Geçtiğimiz yıllarda Facebook‘un instagramı satın almasıyla beraber instagram’a bir çok güncelleme gelmeye başladı. Bu güncellemeler ile birlikte gelen yeni özelliklerle basit bir fotoğraf ve video paylaşım uygulamasından daha fazlası haline gelen instagram’a yepyeni bir özellik daha eklenecek.

 

İnstagram’a Gelecek Yeni Özellik

İnstagram’da bulunan hikayeler kısmını gelecek bu yeni özellikle daha eğlenceli paylaşımlar yapılabilecek. Bu özellik ile beraber İnstagram Hikayeler‘de artık art arda çekildiğiniz bir kaç fotoğrafı birleştirerek GIF benzeri hareketli bir fotoğraf elde ederek, elde ettiğiniz bu hareketli fotoğrafları İnstagram Hikayeler‘de paylaşabileceksiniz.

 

Peki Bu Özellik Ne Zaman Gelecek?

Henüz test aşamasında olan hareketli fotoğraf özelliği şu an için beta sürümlerinde deneniyor. Fakat İnstagram Hikayeler‘e gelecek bu yeni hareketli fotoğraf özelliğinin ne zaman herkes tarafından kullanılmaya başlayacağı ile ilgili net bir açıklama yapılmadığı için bu özelliğin ne zaman İnstagram’a geleceğini söylemek mümkün değil.

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap