Instagram Hikayeler’e Yeni Bir Özellik Eklenecek

Bilindiği üzere instagram dünyada en çok kullanılan video ve fotoğraf paylaşım platformlarından ilk akla geleni. Geçtiğimiz yıllarda Facebook‘un instagramı satın almasıyla beraber instagram’a bir çok güncelleme gelmeye başladı. Bu güncellemeler ile birlikte gelen yeni özelliklerle basit bir fotoğraf ve video paylaşım uygulamasından daha fazlası haline gelen instagram’a yepyeni bir özellik daha eklenecek.

 

İnstagram’a Gelecek Yeni Özellik

İnstagram’da bulunan hikayeler kısmını gelecek bu yeni özellikle daha eğlenceli paylaşımlar yapılabilecek. Bu özellik ile beraber İnstagram Hikayeler‘de artık art arda çekildiğiniz bir kaç fotoğrafı birleştirerek GIF benzeri hareketli bir fotoğraf elde ederek, elde ettiğiniz bu hareketli fotoğrafları İnstagram Hikayeler‘de paylaşabileceksiniz.

 

Related Post

Peki Bu Özellik Ne Zaman Gelecek?

Henüz test aşamasında olan hareketli fotoğraf özelliği şu an için beta sürümlerinde deneniyor. Fakat İnstagram Hikayeler‘e gelecek bu yeni hareketli fotoğraf özelliğinin ne zaman herkes tarafından kullanılmaya başlayacağı ile ilgili net bir açıklama yapılmadığı için bu özelliğin ne zaman İnstagram’a geleceğini söylemek mümkün değil.

 

Bir önceki makalemiz olan Enes Batur Eylül Ayında PewDiePie'dan Daha Fazla İzlendi başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Faris Kaya: Bilim, teknoloji konularıyla ilgilenen ve video oyunlarını seven bir kişi olan Faris, yaklaşık 3 yıldır bu konularla ilgili makale ve haberler yazıyor. 24 yaşında olan Faris ayrıca İngilizce çevirmenlik bölümünde okuyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.