Instagram istatistikleri daha detaylı olacak

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Instagram istatistikleri

Instagram istatistikleri daha detaylı hale gelecek. Instagram tarafından yapılan açıklamaya göre Instagram’da daha fazla rapor görmek mümkün olacak.

Instagram, gün geçtikçe büyümeye devam eden geniş bir platform. Kullanıcılar bu platformdan yararlanarak kendi sayfasını kurabiliyor, kendi sayfasını geliştirebiliyor ve işini büyütebiliyor. Her geçen gün daha da büyüyen bu platform, elde ettiği başarıyla beraber şu ana kadar pek çok sayfanın büyümesine vesile oldu. Instagram, işletmeler ve içerik üreticileri için yeni bir özellik güncellemesi peşinde.

Opera GX Mobil özellikleri ve çıkış tarihi

Instagram istatistikleri detaylı hale geldi

Henüz tam olarak yayınlanmayan bir özelliğe göre istatistik sistemi daha detaylı hale gelecek. Bu da kullanıcıların daha iyi analiz yapmalarını sağlayan bir durum olarak. Instagram’da normal gönderiler için şu anda detaylı bir şekilde istatistik verileri yer alıyor fakat durum Reels videoları ve canlı yayın için geçerli değil. Yeni geliştirilen bu özellik ile birlikte Reels videolarının ve canlı yayınların daha detaylı istatistik göstermesi sağlanacak.

Instagram istatistikleri

Reels videoları için istatistik sistemi 6 ana bölüme ayrılacak. Bunlar izlenme sayısı, beğeniler, yorumlar, ulaşılan hesap sayısı, yeniden paylaşım ve kaydetme olarak açıklandı. Bununla birlikte canlı yayın özelliğinde de eş zamanlı en yüksek izlenme ve ulaşılan hesaplar gibi çeşitli istatistik verileri eklenecek.

Instagram, istatistik sistemini geliştirirken bunun yanı sıra bazı ek açıklamalar da yaptı. Bunlardan birisi istatistiklerin son 30 güne kadar görülüyor olmasıydı. Sayfa sahipleri 30 günden sonraki istatistiklere ulaşamıyordu. Bu konuda bir düzenleme yapacağını belirten firma, yakın zamanda daha eski istatistiklere de ulaşılabileceğini duyurdu.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.