1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
  3. Instagram Takipleri Gruplandırma Özelliği Geliyor
Trendlerdeki Yazı

Instagram Takipleri Gruplandırma Özelliği Geliyor

Intagram'ın son çalıştığı yenilikte, takipleri grup grup ayırma özelliği ortaya çıktı.

instagram takipleri gruplandırma
14

Instagram takipleri gruplandırma özelliği kullanıcıları memnun edecek.Dünya’nın en çok kullanılan sosyal medya uygulaması olma yolunda başarılı bir şekilde yürüşe devam eden Instagram, uygulama üzerinde yaptığı değişikliklerle de kullanıcıları daha çok kendine tutuyor.

Instagram takip grup özelliğini devreye almaya hazırlanan Instagram, kullanıcıların en çok etkileşim içinde olduğu ve takip ettiği hesapları listeleyecek ve kullanıcıların dilediği gibi bir gruplama yapmasına imkan verecek.

Instagram Gizli Hikaye İzlemek Artık Mümkün

Instagram takipleri gruplandırma özelliği sevindirecek

Büyük sosyal medya devi daha önce de hikayelerin grup haline paylaşılmasını mümkün hale getirmişti. Bu özellik ile birlikte Instagram kullanıcıları, paylaştıkları hikayeleri sadece yakın arkadaşlarıyla paylaşma imkanı getirmişti. Yakın arkadaşlarla paylaşılan hikayeyi sadece kullanıcının seçtiği kişiler görebiliyordu. Artık kullanıcıların takip ettiği hesaplar, “En son etkileşimde olunanlar” ve “Ana akışta en çok gösterilenler” isminde grupta yer alacak. Kullanıcı dilerse yeni gruplar oluşturup, bu gruplara takip ettiği kişileri ekleyebilecek.

Android cihazlar üzerinde test edilen bu yeniliği Jane Manchun Wong isimli, sızma bilgilerle nam salmış bir kişi yayınladı.

İki ana gruba alınan kullanıcıların da 90 günlük etkileşime göre belirleneceği ortaya çıktı. Yani bununla birlikte Instagram’da hikaye sıralamasının da nasıl hazırlandığını da anlayabiliriz.

Kaynak: ShiftDelete.Net

Bir önceki makalemiz olan Youtube'ta Videolar Kaç MB Veri Harcar? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Merhaba ben hBurus. İstanbul'da yaşıyorum. Teknoloskop kurucu editörüyüm. Teknoloji ve oyun dünyasından aldığım haberleri sıcağı sıcağına size aktarıyorum. GG!

Yorum Yap