Instagram’a eklenecek yeni özellikler açıklandı

Instagram’a eklenecek yeni özellikler ortaya çıktı. Açıklanan iki önemli özellik kullanıcılar için oldukça faydalı olabilir.

Meta şirketine ait olan Instagram firması, son zamanlarda güzel gelişmeler ile karşımıza çıkıyor. Sosyal medya kullanıcılarının işine yarayacak yenilikleri kullanıcıların karşısına çıkaran firmanın gelecek özellikleri hakkında da bazı bilgiler ortaya çıktı. Bu özellikler Instagram kullanıcıları için yararlı olabilir.

TOGG çıkış tarihi hakkında bilgi paylaşıldı

Instagram’a eklenecek yeni özellikler ortaya çıktı

Instagram gelişmeye devam ediyor. Bir geliştirici yaptığı çalışmada Instagram uygulamasına eklenecek iki yeniliği keşfettiğini duyurdu. Gelecekte eklenmesi beklenen özelliklerden birisi Facebook hedef kitlesi olarak açıklanıyor. Instagram’da bir paylaşım yaparken eğer gönderi Facebook üzerinde paylaşılacak ise gönderi için Facebook hedef kitlesi belirlenmiyor. Bunun için Facebook’a girip ayar yapmak gerekiyor. Bu durumun önüne geçmek isteyen ekip Instagram üzerinde gönderi eğer Facebook’ta paylaşılacaksa Facebook hedef kitlesinin düzenlenebilmesine imkan tanıyabilir. Bu özelliğin henüz ne zaman ekleneceği net olarak bilinmiyor.

Related Post

Instagram’a eklenmesi planlandığı söylenen bir diğer özelliğin Boomerang özelliği üzerinde olacağı belirtiliyor. Boomerang, bilindiği üzere Instagram’da hikaye paylaşırken videoyu ileri ve geri oynatan bir özellik. Bu özellik ile birlikte kullanıcılar bu zamana kadar pek çok ilginç çalışma gerçekleştirmiş oldu. Boomerang özelliğini kullanırken sosyal medya üyeleri yeni bir video çekerek bu özellikten yararlanabiliyordu. Bu sorunu çözmek isteyen ekibin yenilik üzerinde çalıştığı belirtiliyor. Buna göre firma, gelecekte galeride yer alan videonun da Boomerang özelliği üzerinde kullanılabilmesini sağlayabilir. Bu özelliğin de çıkış tarihi hakkında net bir bilgi sunamayız.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.