1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya

Instagram’a Yeni Bir “Akış” Özellik Geliyor

Instagram’a Yeni Bir “Akış” Özellik Geliyor
0

Instagram dünyada bir çok insanın aktif olarak kullandığı ülkemizde de oldukça popüler olan bir fotoğraf/video paylaşım platformu. İşte herkesin malumu bu platforma yeni “akış” özellikleri geleceği duyruldu.

Instagram yetkilileri geçtiğimiz günlerde tüm kullanıcıları sevindirecek yeni bir özellik üzerinde çalıştıklarını duyurdu.

Üzerinde çalışılan bu özelliğe göre artık ana sayfada çıkacak olan gönderileri kendi isteğimize göre listeleyebileceğiz. Şuan için Instagram’ın kendi algoritmasına emanet olan akış, beğendiğimiz veya yorum yapıp etkileşimde bulunduğumuz gönderilere göre bize listeme yapıyordu.

Yeni akış ve diğer özellikler genel olarak şöyle;

  • Anasayfa akış üzerinde daha fazla kontrol
  • Diğer kullanıcıları favorilere ekleme
  • Favori kullanıcı listesi oluşturma

Instagram yeni özelliklerle birlikte takip ettiğiniz bazı kullanıcıları favorilere alabileceksiniz. Favorilere eklediğiniz hesapların gönderilerini anasayfanızda daha sıklıkla görmeniz mümkün olacak. Böylece anasayfanızda gösterilecekler üzerinde sizin kontrolünüz olacak.

Yine favorilere eklediğiniz bu hesapları liste halinde ayrı bir sekmede görebileceksiniz. Bu özellikle istediğiniz zaman favori hesaplarınızı da kolayca düzenleyebileceksiniz.

Ayrıca bizi instagram üzerinden de takip edebilirsiniz. :)

Yerli Kripto Borsası Hakkında Şok Edici İddia

Yorum Yap