Instagram’a Yeni Bir “Akış” Özellik Geliyor

Faris Kaya tarafından tarihinde yayınlandı

Instagram-akıs

Instagram dünyada bir çok insanın aktif olarak kullandığı ülkemizde de oldukça popüler olan bir fotoğraf/video paylaşım platformu. İşte herkesin malumu bu platforma yeni “akış” özellikleri geleceği duyruldu.

Instagram yetkilileri geçtiğimiz günlerde tüm kullanıcıları sevindirecek yeni bir özellik üzerinde çalıştıklarını duyurdu.

Üzerinde çalışılan bu özelliğe göre artık ana sayfada çıkacak olan gönderileri kendi isteğimize göre listeleyebileceğiz. Şuan için Instagram’ın kendi algoritmasına emanet olan akış, beğendiğimiz veya yorum yapıp etkileşimde bulunduğumuz gönderilere göre bize listeme yapıyordu.

Yeni akış ve diğer özellikler genel olarak şöyle;

  • Anasayfa akış üzerinde daha fazla kontrol
  • Diğer kullanıcıları favorilere ekleme
  • Favori kullanıcı listesi oluşturma

Instagram yeni özelliklerle birlikte takip ettiğiniz bazı kullanıcıları favorilere alabileceksiniz. Favorilere eklediğiniz hesapların gönderilerini anasayfanızda daha sıklıkla görmeniz mümkün olacak. Böylece anasayfanızda gösterilecekler üzerinde sizin kontrolünüz olacak.

Yine favorilere eklediğiniz bu hesapları liste halinde ayrı bir sekmede görebileceksiniz. Bu özellikle istediğiniz zaman favori hesaplarınızı da kolayca düzenleyebileceksiniz.

Ayrıca bizi instagram üzerinden de takip edebilirsiniz. 🙂

Yerli Kripto Borsası Hakkında Şok Edici İddia


Faris Kaya

Bilim, teknoloji konularıyla ilgilenen, video oyunlarını ve Tuğba'yı seven bir kişi olan Faris, yaklaşık 3 yıldır bu konularla ilgili makale ve haberler yazıyor. 27 yaşında olan Faris ayrıca İngilizce çevirmenlik bölümü mezunu.

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.