iPhone 12 Pro Vatan Bilgisayar mağazasında göründü

Apple’ın geliştirdiği bir telefon olan iPhone 12 Pro Vatan Bilgisayar mağazasında satışa çıktıktan kısa bir süre sonra hemen tükendi. Ön satışa açılan ürünün yüksek fiyattan yer aldığı halde hızla tükenmesi gündeme oturdu.

Geçtiğimiz günlerde Apple, iPhone 12 Mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max modellerini bir etkinlik ile birlikte tanıttı. Yaptığı bu tanıtımda en küçük telefonun 699 TL, en yüksek modelin ise 1.099 TL olacağını belirtmişti. Türkiye’de vergiler dahil 15.000 liranın üzerinde bir fiyat ile yer alan iPhone 12 Pro Max modelinin yanı sıra mağaza bir alt modeli yüksek fiyattan satışa çıkardı.

iPhone 12 Mini fiyatı ile birlikte açıklandı

iPhone 12 Pro Vatan Bilgisayar mağazasında satışa çıktı

Birçok Apple müşterisinin beklediği iPhone 12’nin Türkiye fiyatları ürün daha çıkar çıkmaz Vatan Bilgisayar’da gündeme geldi. Mağaza, iPhone 12 Pro 128 GB modelini 23.600 TL fiyattan ön satışa çıkararak ürün daha piyasaya sürülmeden yüksek bir fiyattan müşterilerin yararlanmasını sağladı. iPhone 12 Pro Max modelinin dahi bu denli pahalı olmamasından dolayı bu fiyatın yüksek olduğunu da belirtmemiz gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

Ürün ön satışa çıktıktan sonra yoğun bir kullanıcı akınına uğradı. Bu da belirlenen stoğun kısa sürede tükenmesine yol açtı. Vatan Bilgisayar, yaptığı bu çalışma ile birlikte hem mağazayı ön plana çekmek istiyor hem de ekonomik duruma karşı kendini garantiye almak istiyor.

 

Bizi Google News üzerinden takip edin, yeniliklerden haberdar olun.

Bir önceki yazımız olan iPhone 12 Mini fiyatı ile birlikte açıklandı başlıklı makalemizde Çıkış Tarihi, Duyuru ve Etkinlik hakkında bilgiler verilmektedir.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.