iPhone 14 tasarımı açıklandı

iPhone 14 tasarımı ile ilgili uzman bir isimden önemli açıklama geldi. Bu açıklamaya göre henüz çıkmayan iPhone 14’ün tasarımı paylaşıldı.

Geçtiğimiz yıl iPhone 13 modelleri piyasaya sürüldü. Seride yer alan cihaz modelleri iPhone 13 Mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max olarak müşterileri karşıladı. En yüksek fiyata sahip olan cihaz olan iPhone 13 Pro Max sunduğu özellikler ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarmıştı. iPhone 13 serisinden sonra şimdi de iPhone 14 serisi ile ilgili bazı bilgiler ön plana çıkmaya başladı.

OPPO Find X5 özellikleri paylaşıldı

iPhone 14 tasarımı belirtildi

Apple’ın üretmiş olduğu iPhone modelleri ile ilgili zaman zaman ilginç bilgiler öne çıkabiliyor. Bu bilgilerden birisi de yeni çıkacak olan seri olan iPhone 14 ile ilgili. Apple şirketinin bu yıl tanıtması beklendiği iPhone 14 serisi ile ilgili şimdiden bazı bilgiler ortaya çıkıyor. Güvenilir bir kaynağın paylaşmış olduğu bilgiler kullanıcıların daha çok ilgisini çekiyor. Her seride farklı şekilde kullanıcıların karşısına çıkmaya çalışan Apple, iPhone 14’te de daha farklı bir şekilde müşterilerini karşılayabilir.

Related Post

Güvenilir bir kaynaktan yapılan açıklamaya göre iPhone 14 serisi akıllı telefonlarda çentik yer almayacak. Bu çentik, telefonun ön kısmında bulunan ekranın üstünde bulunuyordu. Çentiğin olduğu kısımda kamera ve sensör yer alıyordu. iPhone 14 serisi modeller ile birlikte artık kameranın ekran altında yer alacağı ve sensörün de ekran altına yerleştirileceği açıklanıyor. Bu özellik ile birlikte Apple’ın geliştirmiş olduğu iPhone 14 modellerinin tasarımı daha sade bir hale bürünebilir. Bu da görünüş açısından estetiklik katabilir.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.