KID A MNESIA EXHIBITION bedava oldu

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

KID A MNESIA EXHIBITION

KID A MNESIA EXHIBITION oyunu kısa süreliğine ücretsiz hale geldi. Oyuncular oyunu oynayarak ilginç sanat eserlerinin bulunduğu alanı keşfedebiliyor.

Günümüzde pek çok oyun mağazası sunmuş olduğu kampanyalar ile birlikte öne çıkarken bazıları ücretsiz oyun sunarak oyuncuların ilgisini çekmeye çalışıyor. Sunulan her oyun oyun olmakla kalmayıp bazıları simülasyon deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Örneğin Epic Games’in bedava hale getirdiği bu oyun daha çok keşif amaçlı bulunuyor.

KID A MNESIA EXHIBITION ücretsiz hale geldi

Epic Games’te kısa süreliğine bedava olan bu oyunda amaç sanat eserlerinin bulunduğu bir ortamı gezmek. Farklı sanat eserleri ile bizleri karşılayan bu yer, çeşitli grafiklere ve farklı odalara sahip olmakta. Tek oyunculu oynanan oyunda yalnızca sanat eserleri yok aynı zamanda ilgi çekici müzikler de var. Birinci şahıs olarak oynanan keşif türündeki bu oyunun oyun kolu desteği yer alırken buna ek olarak oyunun Türkçe seslendirme içerdiğini de belirtelim.

KID A MNESIA EXHIBITION

Oyuna sahip olmak isteyen bir kullanıcının yapması gerektiği şey Epic Games hesabına giriş yapıp veya kayıt olup sonrasında ana sayfadan biraz aşağı indirdikten sonra oyunu bulmak ve oyun sayfasına girmek. Oyunu kütüphaneye ekledikten sonra yapılması gereken şey Epic Games Launcher kurup oyunu uygulama üzerinde kurmak ve oynamaya başlamak.

Oyunun en düşük sistem gereksinimleri için Windows 7 64 bit işletim sistemi, Intel Core i5-2300 veya AMD FX-4350 işlemci, 8 GB RAM, DirectX 11, 20 GB depolama alanı ve NVIDIA GeForce GTX 760 ekran kartı gerekiyor. Önerilen sistem gereksinimleri için ise Windows 10 işletim sistemi, Intel Core i7-6700 veya AMD Ryzen 7 1800X işlemci, 16 GB RAM, DirectX 11 ve NVIDIA GeForce GTX 2070 ekran kartı gerekiyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.