1. Ana Sayfa
  2. PC Oyunları
  3. Kingdom: Classic ücretsiz olarak yayınlandı

Kingdom: Classic ücretsiz olarak yayınlandı

Kingdom: Classic ücretsiz
19

Strateji tabanlı 2 boyutlu oyun olan Kingdom: Classic, kısa süre boyunca ücretsiz olarak alınabilecek. Oyunculara sağlanan bu kampanya ile birlikte oyuncular kütüphanelerinde yeni bir oyuna kavuşacak.

Humble Bundle, zaman zaman oyunculara sunduğu ücretsiz oyun kampanyaları ile ön plana çıkmaya devam ediyor. Daha öncesinde birçok oyunu bedava hale getiren firma bu sefer de Kingdom: Classic oyunu için bu kararı verdi. Strateji tabanlı bir oyun olan Kingdom: Classic oyununa sahip olmak oldukça kolay.

Minecraft 1.17 Beta sürümü yayınlandı

Kingdom: Classic kısa süreliğine ücretsiz oldu

Kısa süreliğine ücretsiz olan strateji tabanlı oyunu almak için öncelikle bu bağlantıya girilmeli. Sonrasında hesaba giriş yapılmalı. Eğer ki hesaba giriş yapıldıysa oyunu ücretsiz bir şekilde almak mümkün. Oyunu aldıktan sonra yapılması gereken elde edilen kodu Steam’de kullanarak oyunu etkinleştirmek. Bu aşamadan sonra oyuncu oyunu istediği zaman kurarak oynamaya başlayabilir.

Kingdom: Classic ücretsiz

Oyun hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse Kingdom: Classic, piksel grafiklerinin bulunduğu 2 boyutlu bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Yana doğru kaydırarak ilerleme kaydedilen bu oyunda yeni yerler keşfetmek, yeni maceralara atılmak mümkün oluyor.

Oyunun en düşük sistem gereksinimleri Windows XP işletim sistemi, çift çekirdek işlemci, 1 GB RAM, DirectX 9.0c destekli ekran kartı ve 512 MB kullanılabilir alan gerekiyor. Oyunu özellikleri oldukça düşük olduğu için pek çok oyuncu tarafından rahatlıkla oynanabilir düzeyde.

 

Bizi Google News üzerinden takip edin, yeniliklerden haberdar olun.

Windows 10 Enterprise Satın Al

Bir önceki yazımız olan Minecraft 1.17 Beta sürümü yayınlandı başlıklı makalemizde Bedrock Edition, Game ve Goat hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap