Kısa Süreliğine İndirime Giren 5 Oyun Önerisi

Android telefonunuz için çeşitli uygulamaları indirmenizi sağlayan Google Play Store’dan 5 indirimli oyun önerisi vereceğiz.


Bu içeriğimizde kısa süreliğine Google Play’de %50’ye yakın indirime giren oyunlardan 5’ini önereceğiz. Daha fazlası için Google Play’e kısa süre içerisinde girmeniz gerekmektedir.

Farming Simulator 18

Bir çiftlik simülasyon oyunu olan Farming Simulator 18, Google Play’de indirime giren oyunlar arasında. Çiftlik hayatı yaşayarak oynadığınız bu oyunda ekin, hasat edin, odun toplayın, saman alın, hayvanları besleyin ve daha fazlasını yapın.

Trivia Crack (Reklamsız)

Bilginizi sınayabileceğiniz Trivia Crack oyununun ücretsiz sürümü de mevcuttur. İsterseniz reklamsız sürümünü satın alarak reklamlar olmadan oynayabilirsiniz.

Oyunda ister tek, ister rakiplere karşı bilgi yarışmalarına katılın. Kazanırsanız ödüllerin sahibi oluyor ve sıralamanız artıyor. İsterseniz bilgi yarışmasına yeni sorular ekleyerek soru bankasını güçlendirebilirsiniz. Bu eğlenceli bilgi yarışmasında kendinizi test edin, rakipleriniz ile yarışın.

Hitman Sniper

Bir suikast oyunu olan Hitman Sniper ile hedefleri yerine getir, istediğin silahı seç ve atağa geç, görevini dikkatli yap. Oyun içerisinde 150’den fazla görev, bonus zombi survival modu, 16 eşsiz silah, liderlik tablosu gibi özellikler yer almaktadır.

Sago Mini Büyük Şehir

Çocuklara yönelik bir oyun olan Sago Mini Büyük Şehir oyununda şehirde gezin, müzeyi ziyaret edin, parkta biraz oturup dinlenin, serinleyip keyfinize bakın, postanızı alın, yemek yiyin, itfaiye ile hayvanı ağaçtan kurtarın. Kısacası şehirde eğlenin.


Sazy Cube

40’tan fazla benzersiz bölüm bulunan Sazy Cube oyununda eğlencenize eğlence katın. Tehlikeli yerlerden geçin ve bölümleri tamamlayın. Güçlendirme alarak daha güçlü hale gelin.

Bir önceki makalemiz olan Mucosoft'un Minecraft'ta Teknoloji Macerası başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

" Mucosoft : ."

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.